Niterra EMEA zmieniła siedzibę | MOTOFAKTOR

Niterra EMEA zmieniła siedzibę

Firma Niterra przeniosła regionalną siedzibę regionu EMEA do nowej lokalizacji w niemieckim Ratingen. W biurze „The Square” wprowadzono nową koncepcję pracy.

27 maja 2024 roku odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby Nittera EMEA, w trakcie którego została uroczyście przecięta wstęga. Udział w wydarzeniu wzięli przedstawiciele samorządu, mediów, goście, partnerzy oraz członkowie zarządu spółki.

Fot. Niterra

„Przeprowadzka do nowej siedziby regionu EMEA jest kluczowym elementem kolejnego ekscytującego rozdziału w transformacji firmy Niterra. Nie tylko przyczyni się do konsolidacji naszych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju i wejścia w nowe obszary biznesowe, ale także będzie sprzyjać pracy zespołowej i kreatywności, zapewniając idealne środowisko pracy dla naszych pracowników” – powiedział Damien Germès, President & CEO of Niterra EMEA GmbH, Regional President EMEA and Corporate Officer of the Global Headquarters in Japan.

Nowoczesne biuro firmy Nittera zostało zaprojektowane w taki sposób, aby promować zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój. Jest to integralna część korporacyjnej wizji restrukturyzacji, która wykracza poza tradycyjne podejścia silników spalinowych. Nowa siedziba regionalna EMEA skupia się na potrzebach pracowników, szczególnie w kontekście zmian wzorców pracy spowodowanych pandemią COVID-19. Biurowiec promuje hybrydowe praktyki pracy i atmosferę wspólnoty, sprzyjającą kreatywności, współpracy i kontaktom towarzyskim w przyjaznych przestrzeniach do pracy.

Fot. Niterra

Nowa siedziba Niterry w regionie EMEA zajmuje 1,5 piętra budynku „The Square” przy Balcke-Dürr-Allee 6, w Schwarzbach Quartier, zaledwie pięć kilometrów od poprzedniej lokalizacji.

Początkowo założona jako NGK Spark Plugs w Düsseldorfie w 1979 roku, firma Niterra przeniosła swoją siedzibę do Ratingen w 1980 roku. W 2023 roku, w wyniku restrukturyzacji, zmieniła nazwę na Niterra, aby skoncentrować się na swoich głównych kompetencjach w dziedzinie ceramiki technicznej. Wraz z tym rebrandingiem firma planuje rozszerzyć swoją działalność poza produkcję komponentów do silników spalinowych, skupiając się również na nowych możliwościach biznesowych w obszarach takich jak mobilność, medycyna, środowisko, energia i komunikacja.

NGK SPARK PLUG zmienia nazwę i logo

Źródło: Niterra

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).