Nexus podsumowuje Business Forum 2019 | MOTOFAKTOR

Nexus podsumowuje Business Forum 2019

person Adrian Januszkiewicz 14/03/2019

Na minionym Business Forum 2019 globalny sojusz Nexusa świętował swoje 5-lecie i ogłosił kluczowe cele w zakresie kształtowania przyszłości aftermarketu.

Forum, które przyciągnęło ponad 500 liderów biznesu z całego świata, rozpoczęło się od refleksji z ostatnich pięciu lat i  nad „DNA” Nexusa z N!członkami, dostawcami i członkami zespołu zaproszonymi na scenę.

Ze skromnym początkiem pięć lat temu w małym hotelu w Genewie uruchomiliśmy Nexusa. Dzisiaj odnosi on sukcesy, zajmując sześć kontynentów. Przebyliśmy długą drogę. Akram Shahrour Prezes Nexusa podczas otwarcia Forum

 

W gronie współpracowników byli Gerson Prado ze SK Automotive, Claudie Cahart z ID Rechange, Peter Sephton, członek-założyciel The Parts Alliance, Sam Wong z G-Part, Dinesh z TVS Automobile Solutions, James Zhang, Nexus Business Developer w Chinach, oraz Alexandra Song i Yannick Decurnex, również z Nexus Automotive International.

 

Nexus Business Forum 2019 zorganizowano pod hasłem „Shaping the Future”,  a dyrektor generalny Nexus Gael Escribe ujawnił, że w ciągu najbliższych pięciu lat Nexus ma znacznie zwiększyć skalę udanego programu szkoleń i umiejętności, uznając edukację za „główną odpowiedzialność” dla globalnego sojuszu.

 

Ponadto, świętując wielki sukces w krajach takich jak Brazylia i Chiny, NEXUS planuje dalej pogłębiać swoją koncentrację na szybko rozwijających się rynkach, gdzie „rezerwuar wzrostu jest ogromny”, jak powiedział Gael Escribe.

 

Podkreślił również wielokanałowe podejście podejmowane w Chinach, gdzie uzgodniono partnerstwo z wiodącą firmą e-commerce JD.Com. Chiny można uznać za „laboratorium na rynku wtórnym” dla N! Społeczności, w związku z oczekiwanym wzrostem na tym rynku.

 

Wreszcie Gael Escribe ogłosił, że Nexus bada możliwość przekształcenia się w organizację półtransakcyjną, a konkretne inicjatywy są badane z wieloma postępowymi dostawcami.

To było największe jak dotąd Nexus Business Forum i być może najbardziej ekscytujące. Przyciągnięcie tak wielu wysokich rangą przedstawicieli najbardziej prestiżowych firm na rynku wtórnym, pokazało, jak Nexus zyskał sobie pozycję poważnego gracza na arenie międzynarodowej. To wielka przyjemność dla zespołu Nexusa, żeby zgromadzić tak wielu N!członków i dostawców z całego świata i współpracować z N!Społecznością, być siłą napędową zmian. Dlatego definiujemy Nexusa nie jako ITG, ale jako IBD - International Business Driver. Gael Escribe

 

Co istotne, na tegorocznym Business Forum odbyło się również pierwsze wydarzenie Nexus Business Forum Truck, poświęcone sektorowi ciężarowemu, na którym Janusz Zieliński, Senior Business Developer działu ciężarowego Nexusa ogłosił zamiar bycia ​​N! Heavy Duty światowym liderem na rynku pojazdów ciężarowych w ciągu najbliższych trzech lat.

 

Ujawnił również uruchomienie N! Truck Road Assistance, która zapewni 24/7 wsparcie dla kierowców ciężarówek w razie wypadku lub awarii wraz z aplikacją N! Truck Road Assistance.

 

W ciągu czterech dni odbyło się także tysiące szybkich spotkań biznesowych dla N!członków i dostawców oraz prezentacje szeregu nagród:

 

  • Doroczne nagrody biznesowe: N! Członek Roku 2018 – G-Part (Chiny), N! Dostawca roku 2018 – Schaeffler.
  • Inauguracyjne nagrody Heavy Duty: N! Heavy Duty Członek Roku 2018, – Vipar (USA), N! Heavy Duty Dostawca Roku 2018 – Knorr-Bremse.
  • Nagrody Akceleratora Wzrostu Pięciolecia, 2014-2018: Najlepszy N!Członek – The Parts Alliance (UK), Najlepszy N!Dostawca – Bosch, Najlepszy CEO wśród N!Dostawców  – Jacques Aschenbroich z Valeo.

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).