Motointegrator rośnie w siłę | MOTOFAKTOR

Motointegrator rośnie w siłę

person Adrian Januszkiewicz 15/10/2021

Na platformie Motointegrator przybyło we wrześniu prawie 1400 nowych warsztatów, a tym samym ich liczba zbliżyła się do 12 000.

Motointegrator.com jest rozbudowaną platformą internetową, dzięki której kierowcy mogą nie tylko w łatwy sposób znaleźć odpowiadający im warsztat, ale także skontaktować się z nim bezpośrednio przez stronę, a w przypadku niektórych mechaników także umówić się na wizytę online. Obecnie polscy kierowcy mogą wybierać wśród 11 741 serwisów z całego kraju.

Dobre informacje po 9 miesiącach

W ciągu minionych trzech kwartałów 2021 roku liczba odsłon strony Motointegrator.com z łatwością przekroczyła próg 5 mln wizyt. Suma użytkowników, którzy odwiedzili w tym czasie platformę była zaś większa niż 2,8 mln osób. Wykonali oni od stycznia do września 2021 roku prawie 400 tys. telefonów do znalezionych poprzez stronę warsztatów.

Motointegrator pozwala na przeglądanie bazy serwisów m.in. według lokalizacji i oferowanych usług. Każdy użytkownik może zostawić również opinię i polecić warsztat, w którym sprawnie naprawiono jego auto. Coraz więcej mechaników dostrzega korzyści, jakie przynosi taka forma promocji swojej firmy w Internecie. Cieszymy się, że decydują się zarejestrować na naszej platformie i poprzez nią docierać do setek tysięcy potencjalnych klientów. Andrzej Maciejczyk odpowiedzialny w Inter Cars za rozwój platformy Motointegrator.com

Wakacyjne przeglądy Polaków

W samym wrześniu liczba odsłon Motointegratora była o prawie 15% większa niż w sierpniu! Widać, więc że kierowcy wrócili po wakacjach ze swoimi autami na przeglądy i potrzebne naprawy. Rekordowa w ciągu całego roku liczba wizyt została natomiast zanotowano w czerwcu, kiedy wielu Polaków przygotowywało prawdopodobnie auto do urlopowych wyjazdów. W szóstym miesiącu roku warsztatową platformę Inter Cars odwiedzono ponad 665 000 osób.

Warsztatowa oferta dla wszystkich

Właściciele warsztatów na swojej stronie w Motoingetratorze mogą zamieścić listę oferowanych usług, posiadane zaświadczenia i dyplomy, a nawet cennik i informację o możliwości wykonania naprawy door to door. Dzięki rejestracji w serwisie mają większe możliwości promocji swoich usług i dotarcia do większej liczby klientów.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).