Moto-Profil Partnerem Roku TEMOT International | MOTOFAKTOR

Moto-Profil Partnerem Roku TEMOT International

Firma Moto-Profil otrzymała tytuł „Shareholder of the Year” TEMOT International – jednego z największych międzynarodowych stowarzyszeń zrzeszających globalnych dystrybutorów części motoryzacyjnych.

Nagroda Temot International - statuetka
Nagroda Temot International – statuetka

Statuetki przyznano na corocznym spotkaniu członków organizacji, tym razem odbywającym się w Warszawie. Moto-Profil był w gronie jedynie 10 spośród wszystkich 115 firm członkowskich, którym przyznano nagrody na tegorocznej edycji konferencji.

Powstała w 1994 roku TEMOT International jest jedną z największych globalnych organizacji zrzeszających obecnie 115 dystrybutorów części motoryzacyjnych z Europy, Azji, Ameryki, Afryki i Australii. Nagrody przyznawane są tym członkom stowarzyszenia, którzy w szczególny sposób odznaczają się działaniami na rzecz branży niezależnego aftermarketu motoryzacyjnego na świecie, w tym innowacyjnym podejściem do prowadzenia biznesu. Moto-Profil otrzymał statuetkę w kategorii samochodów osobowych jako jedyna firma z Polski reprezentująca ten segment w TEMOT International. Wśród innych nagrodzonych podczas konferencji były m.in. tak znane marki jak Febi, Schaeffler czy ZF.

TEMOT Annual Summit 2024 tym razem odbywał się w Polsce, w dniach 14 – 15 maja br. w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie. Podczas dwóch dni konferencji rozmawiano m.in. na temat aktualnej sytuacji na rynku motoryzacyjnym, nowych technologii dla branży IAM oraz warunków współpracy z akcjonariuszami. Moto-Profil jako jedyna firma członkowska miała okazję na specjalnym stoisku przedstawić także swój projekt ProfiAuto Wirtualny Warsztat – aplikację pomagającą w edukacji młodych pokoleń mechaników za pomocą wirtualnej rzeczywistości, która dostępna jest już do kupienia w trybie subskrypcji dla globalnej branży motoryzacyjnej.

Takie nagrody są dla nas świetnym paliwem do dalszej pracy. Od lat skupiamy się na tym, żeby być efektywną i nowoczesną firmą na terenie Polski, ale zarazem zaznaczać naszą obecność i wpływ na branżę aftermarketową na całym świecie. Statuetka „Shareholder of the Year” potwierdza, że ta filozofia prowadzenia biznesu się sprawdza. Natomiast nie byłoby jej, gdyby nie wspaniały zespół Moto-Profilu oraz współpraca z naszymi partnerami biznesowymi w kraju i na świecie. Za to jesteśmy im bardzo wdzięczni. Ta nagroda jest tak naprawdę również dla nich” – mówi Michał Tochowicz, prezes Moto-Profil Sp. z o.o.

Źródło: Moto-Profil

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).