MILWAUKEE nowym partnerem Q Service Castrol

MILWAUKEE nowym partnerem Q Service Castrol

person Redakcja 26/09/2023

Sieć warsztatowa Q Service Castrol rozszerza szeregi swoich partnerów o firmę MILWAUKEE, producenta elektronarzędzi.

MILWAUKEE jest producentem elektronarzędzi Heavy Duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów, narzędzi ręcznych, modułowych systemów przechowywania oraz środków ochrony indywidualnej dla profesjonalnych użytkowników.

 

Z ogromną radością witamy firmę MILWAUKEE® w naszej rodzinie partnerów. To dla nas wielkie wyróżnienie, że możemy współpracować z tak renomowaną marką. Nasze zaangażowanie w dostarczenie właścicielom serwisów najlepszej oferty i wsparcia jest niezmienne i niezachwiane. Razem z MILWAUKEE® będziemy kontynuować naszą misję dostarczania najwyższej jakości rozwiązań, aby sprostać wszelkim wyzwaniom naszych kierowców. Razem jesteśmy silniejsi i gotowi na nowe wyzwania. Marta Ciesielsk Kierownik Działu Sieci Serwisowych Inter Cars, odpowiedzialna za rozwój projektu Q Service Castrol

 

Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 roku, marka MILWAUKEE jest liderem w branży elektronarzędzi zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Bez emisji spalin, bez konserwacji i zawsze z dbałością o maksymalną wygodę i bezpieczeństwo użytkowników.

Dostarczamy sieci Q Service Castrol rozwiązania, które sprawdzają się podczas wieloletniej, intensywnej pracy w warsztatach samochodowych. Dodatkowo, dzięki elastycznym systemom akumulatorowym M18™ i M12™ mechanicy mogą korzystać z jednego akumulatora w wielu różnych narzędziach, co przekłada się na wygodę i oszczędność czasu. Piotr Stachacz Regional Sales Manager Transportation MILWAUKEE CEE

 

Sieć Q Service Castrol, z blisko 600 warsztatami wspieranymi przez połączone siły Inter Cars i Castrol, umacnia swoją pozycję jako lidera w świecie motoryzacji. Partnerstwo z MILWAUKEE uzupełnia już imponujący skład partnerów sieci, do których należą takie renomowane firmy jak Varta, Bosch, Continental, Semperit, ATE, Contitech, NRF oraz marki wchodzące w skład ZF AftermarketTRW, LEMFÖRDER i SACHS.

 

Źródło: Q Service Castrol

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).