Continental partnerem sieci Q Service Castrol | MOTOFAKTOR

Continental partnerem sieci Q Service Castrol

person Adrian Januszkiewicz 16/03/2021

Trwające partnerstwo Continental z Q Service Castrol daje klientom sieci serwisowej kompleksowy dostęp do wysokiej klasy opon.

W styczniu 2020 podpisano list intencyjny, który stał się podstawą do współpracy w zakresie dystrybucji opon marek Continental, Semperit oraz Barum. Szczególny nacisk położony jest na markę Semperit – opony tej marki będą rozprowadzane w Polsce przede wszystkim za pośrednictwem sieci Q Service Castrol. Klienci, którzy kupią opony Semperit w jednym z warsztatów sieci, otrzymają bezpłatnie gwarancję na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto w warsztatach sieci dostępne są opony klasy premium marki Continental, a także opony marki Barum. Od 2021 roku opony marki Continental kupowane w sieci warsztatów Q Service Castrol objęte są także bezpłatną gwarancją na uszkodzenia mechaniczne.

 

Q Service Castrol to ważny partner biznesowy dla Continental Opony Polska. Sieć dynamicznie się rozrasta – w grudniu 2019 roku zrzeszonych w niej było 200 warsztatów, obecnie jest ich już 360, a należy się spodziewać jej dalszego rozwoju. Dla warsztatów współpraca z firmą Continental to gwarancja dostępu do wysokiej jakości ogumienia należącego do różnych segmentów w korzystnej cenie. Ponadto partnerzy Continental mają zapewnioną kompleksową informację o nowościach oferowanych przez niemieckiego producenta, a także bezpłatny dostęp do wiedzy technicznej dzięki platformie szkoleniowej Continental.

 

Ostatecznymi beneficjentami współpracy obu firm mają być klienci serwisujący swoje samochody i kupujący ogumienie w warsztatach sieci Q Service Castrol, gdzie mają liczyć na fachowe doradztwo w kontekście wyboru najlepszych opon, a także na profesjonalną i kompleksową obsługę samochodu.

 

Z punktu widzenia firmy Continental Opony Polska współpraca z siecią Q Service Castrol to nie tylko okazja do zwiększenia dostępności oferowanego ogumienia klasy premium, ale także do budowania świadomości kierowców związanej z oponami marki Semperit. Dla Continental ważne jest promowanie bezpieczeństwa jazdy wynikającego ze stosowania najwyższej jakości ogumienia dostosowanego do oczekiwań i potrzeb kierowców.

 

Źródło: Continental

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).