Milwaukee Big Red Tour w Autos | MOTOFAKTOR

Milwaukee Big Red Tour w Autos

person Redakcja 23/08/2023

Podczas intensywnej trasy po Polsce charakterystyczny, czerwony pojazd Milwaukee Big Red Tour miał też przystanki w sieci Autos: w Puławach i w Zielonej Górze.

 

W centrum uwagi Milwaukee Big Red Tour znajdował się charakterystyczny samochód demonstracyjny Milwaukee, wyposażony w mobilne stanowisko, na którym liczni przedstawiciele Milwaukee wraz ze wsparciem doradców handlowych Autos demonstrowali możliwości elektronarzędzi, przeznaczonych zarówno dla profesjonalnego warsztatu samochodowego, jak i entuzjastów majsterkowania. Tego dnia można było „na żywo” obserwować narzędzia „w akcji” i zmierzyć się z potencjałem m.in. wiertarki, szlifierki, wkrętarki, piły, młotowiertarki i wielu innych. Podczas eventu doradcy z ramienia Milwaukee skupiali uwagę gości przede wszystkim na odporność elektronarzędzi na intensywne użytkowanie w trudnych warunkach oraz akumulatory, które są kompatybilne z różnymi narzędziami marki.

Konkursy z użyciem narzędzi Milwaukee

Stanowisko PIT STOP było okazją nie tylko do treningu na odkręcenie koła na czas, ale również do wygrania cennych nagród. Znany i popularny konkurs „Spacer Wulkanizatora” zgromadził liczne grono uczestników, którzy udowodnili swoją siłę i spryt w przerzucaniu opony na czas, znajdującej się w stałej ofercie Autos.

Fot. Autos

W Zielonej Górze przedstawiciel działu wyposażenia warsztatów Autos zademonstrował zgromadzonym próbę wytrzymałości skrzyni PACKOUT marki Milwaukee, najeżdżając na nią kilkukrotnie samochodem dostawczym. Widzowie tej widowiskowej próby wstrzymali oddech na kilka chwil, ale próba musiała zakończyć się sukcesem. Packout nie został w żaden sposób zniszczony, ani zniekształcony.

Promocyjne ceny na produkty marki Milwaukee

Klienci mieli także szansę nabyć profesjonalne elektronarzędzia w atrakcyjnych cenach, otrzymując wartościowe gadżety, co stanowiło okazję do uzupełnienia swojego warsztatu o wysokiej jakości sprzęt.

 

Wszystkich chętnych, którzy z wielu przyczyn nie mogli dotrzeć na imprezę Autos serdecznie zaprasza do najbliższego sklepu sieci, aby zapoznać się z szeroką ofertą Milwaukee.

 

Popularność wydarzenia skłoniła organizatorów do złożenia obietnicy, dotyczącej Milwaukee Tour już w przyszłym roku.

Źródło: Autos

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).