Laufenn LF95 – nowe opony do przyczep | MOTOFAKTOR

Dzięki nowym całorocznym oponom do pojazdów użytkowych LF95 firma Hankook rozszerza istniejącą gamę swojej drugiej marki Laufenn.

 

Nowe całoroczne opony do przyczep zostały zaprojektowane do użytku w transporcie regionalnym w zmiennych warunkach drogowych i charakteryzują się wyjątkowo długim okresem eksploatacji. Opony Laufenn LF95 są już dostępne na rynku europejskim.

 

Dzięki oponom LF95 odpowiadamy na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw, oferując im opony o doskonałym stosunku jakości do ceny, wysokiej efektywności paliwowej i długiej trwałości – mówi Guy Heywood, Vice President Marketing Strategy Truck and Bus w firmie Hankook Tire Europe – W ten sposób nasi klienci korzystają z wieloletniego doświadczenia marki i otrzymują produkt spełniający najwyższe standardy jakości.

Długa żywotność i wysoka przyczepność

Główną cechą opon LF95 jest szeroki bieżnik i jego głębokie rowki. Zwarty wzór bieżnika zapewnia wysoką trakcję i odprowadzanie wody w najróżniejszych warunkach drogowych. Szerokie i solidnie zaprojektowane barki przyczyniają się do długiego okresu eksploatacji. Ponadto konstrukcja barków ma wpływać na lepszą przyczepność i stabilność oraz zmniejszać nierównomierne zużycie bieżnika. Technologia wyrzucania kamieni zastosowana w rowkach bieżnika zapobiega również utknięciu ostrych przedmiotów, co z kolei zmniejsza podatność na przebicia i maksymalizuje żywotność opony. Dzięki niskim oporom toczenia opony charakteryzują się również wysoką efektywnością paliwową.

 

Bieżnik opony Laufenn LF95

 

Opony LF95, jako opony całoroczne, posiadają oznaczenia M+S i 3PMSF (symbol płatka śniegu), co podkreśla ich przydatność nawet w zimnych warunkach pogodowych. Opony dostępne są w rozmiarze 385/65R22.5. Bieżnik można pogłębiać. Po raz pierwszy opony Laufenn LF95 publicznie zaprezentowane zostaną podczas Road Transport Expo w NAEC w Stoneleigh w Anglii pod koniec czerwca.

 

Marka Laufenn, wprowadzona na rynek przez firmę Hankook w 2015 roku, znana jest z atrakcyjnego stosunku ceny do jakości. Swoją ofertę opon do pojazdów użytkowych marka kieruje przede wszystkim do mniejszych i średnich partnerów obsługujących floty pojazdów, którzy cenią sobie niezawodność i jakość produktów uznanego producenta opon klasy premium.

 

Źródło: Hankook

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).