Konkurs ZF dla Czytelników Motofaktor.pl do 2/10/2023! | MOTOFAKTOR

Konkurs ZF dla Czytelników Motofaktor.pl do 2/10/2023!

person Redakcja 26/09/2023

Odpowiedz na 3 pytania i zdobądź gadżety od ZF!

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma ZF przygotowała konkurs z nagrodami. 5 osób, które odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają zestaw gadżetów z logo ZF (bezrękawnik, plecak oraz skarpetki).

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z artykułem Dlaczego należy regularnie wymieniać olej w automatycznej skrzyni biegów ZF? – ZF Aftermarket i odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Po jakim przebiegu ZF zaleca wymianę oleju w automatycznej skrzyni biegów przy prawidłowej eksploatacji?

a) 75 tys. km
b) 150 tys. km
c) 300 tys. km

 

2. Którego oleju przekładniowego nie znajdziemy wśród nowości linii ZF Lifeguard?

a) Hydrogen
b) eFluid
c) Hybrid

 

3. Jakie korzyści kryją się za stosowaniem olejów ZF LifeguardFluid w automatycznych skrzyniach biegów?

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).