Konkurs NRF dla Czytelników Motofaktor.pl do 31/07/2023! | MOTOFAKTOR

Konkurs NRF dla Czytelników Motofaktor.pl do 31/07/2023!

person Redakcja 25/07/2023

Odpowiedz na 3 pytania i zdobądź plecak od NRF!

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma NRF przygotowała konkurs z nagrodami. 5 osób, które odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają zestaw gadżetów firmowych NRF (zestaw do tenisa plażowego, podkładka pod kolana oraz chwytak magnetyczny teleskopowy).

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z artykułem „Poprawne działanie klimatyzacji w autach hybrydowych i elektrycznych i odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Jaki olej sprężarkowy w układach klimatyzacji samochodów hybrydowych i elektrycznych spotkamy częściej?

 

a) PAG

b) POE

C) API

 

2. Gdzie znajdziemy informacje o rodzaju oleju sprężarkowego, jaki został zastosowany przez producenta samochodu hybrydowego lub elektrycznego w układzie klimatyzacji?

 

a) na tabliczce znamionowej

b) w specyfikacji technicznej producenta

c) obie powyższe odpowiedzi są prawidłowe

 

3. Dlaczego prawidłowy serwis układu klimatyzacji w samochodach hybrydowych i elektrycznych jest tak bardzo ważny w porównaniu z serwisem w samochodach spalinowych?

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).