Konkurs Inter-Team dla Czytelników Motofaktor.pl do 30/10/2023! | MOTOFAKTOR

Konkurs Inter-Team dla Czytelników Motofaktor.pl do 30/10/2023!

person Redakcja 24/10/2023

Odpowiedz na 4 pytania i zdobądź plecak od Inter-Team!

 

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Inter-Team przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają sportowy plecak z logo O.K. Serwis.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać artykuły Kontrola czasu i planowanie pracy w programie “Mój Warsztat” i Program „Mój Warsztat” – pomysł na biznes oraz odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Ile stanowisk może prowadzący warsztat wpisać przy konfiguracji programu „Mój Warsztat”?

a) dowolną liczbę
b) do 6 stanowisk
c) do 4 stanowisk

 

2. Jak program „Mój Warsztat” usprawnia komunikację między warsztatami a INTER-TEAM Fleet Managment względem np. komunikacji e-mailem?

a) wiadomości przychodzą szybko za pomocą czatu
b) zachowuje całą korespondencję z warsztatem w jednym miejscu
c) można łatwo wrócić do korespondencji i odświeżyć sobie jej przebieg
d) wszystkie odpowiedzi są prawidłowe

 

3. Jakie 2 widoki posiada terminarz programu „Mój Warsztat”?

a) godzinny i dzienny
b) dzienny i siedmiodniowy
c) dzienny i miesięczny

 

4. Która opcja programu „Mój Warsztat” opracowana dla serwisów flotowych według Ciebie szczególnie może ułatwić im pracę? Odpowiedź uzasadnij.

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).