Konkurs HEPU Germany dla czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs HEPU Germany dla czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 16/11/2021

Odpowiedz na pytania i zdobądź zestaw gadżetów HEPU Germany.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma HEPU przygotowała konkurs z nagrodami. Trzy osoby, które zaznaczą poprawną odpowiedź na pierwsze pytanie, a następnie najlepiej uzasadnią odpowiedź na pytanie opisowe, otrzymają zestawy gadżetów firmowych HEPU, a w każdym z nich:

 

  • Blacha dekoracyjna A3, która ożywi wnętrze warsztatu i zareklamuję usługę wymiany rozrządu (montaż blachy na przyklejany do ściany magnes).
  • Organizer do bagażnika z kieszenią termiczną
  • Zestaw 2 zapachów samochodowych z wymiennymi wkładami zapachowymi firmy Invame (w zestawie zapach korzenno-drzewny)

 

Pytania konkursowe:

 

1. Jaką średnicę wirnika i ilość łopatek ma pompa HEPU P551?

 

a) 60mm, 8 łopatek
b) 64mm, 8 łopatek
c) 56mm, 8 łopatek

 

2. Czy pozostawienie jednego elementu “starego” zestawu podczas wymiany rozrządu może wpłynąć na działania nowego zestawu? Uzasadnij w 3 zdaniach. 

 

Przed udzieleniem odpowiedzi zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu “Jak uszkodzić paskowy rozrząd”. Odpowiedź na pytanie prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).