Konkurs HEPU dla czytelników Motofaktor.pl! | MOTOFAKTOR

Konkurs HEPU dla czytelników Motofaktor.pl!

person Redakcja 18/02/2020

Odpowiedz na pytanie i zdobądź zestaw gadżetów HEPU.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma HEPU przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które udzielą wyczerpującej odpowiedzi na pytanie konkursowe, otrzymają zestaw gadżetów firmowych HEPU Germany, a w każdym z nich:

 

  • Zimowa, ocieplana polarem czapka.
  • Wyprodukowany w Polsce tradycyjną metodą kubek emaliowany.
  • Narzędzie wielofunkcyjne ze stali nierdzewnej ze szczypcami uniwersalnymi, piłką do drewna, nożem, śrubokrętem płaskim (3mm i 5mm) i krzyżakowym, elementem do podważania gwoździ, podwójnym otwieraczem do butelek, otwieraczem do puszek i pilnikiem.
  • Narzędzie wielofunkcyjne z młoteczkiem, obcęgami, przecinakiem do kabelków, ekstraktorem gwoździ, nożem, piłką, pilnikiem, otwieraczem do butelek.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na następujące pytanie:

 

  • Co może spowodować nieprawidłowości w tłoczeniu płynu przez układ chłodzenia?

 

Przed udzieleniem odpowiedzi zalecamy zapoznać się z treścią artykułu “Przyszłość układów chłodzenia – wyzwania dla użytkowników i mechaników”. Odpowiedź na pytanie prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).