Kongres Nowej Mobilności 2023 już pod koniec września | MOTOFAKTOR

Kongres Nowej Mobilności 2023 już pod koniec września

person Adrian Januszkiewicz 6/07/2023

Podczas wrześniowego Kongresu Nowej Mobilności, na 13 tys. m2, swoje produkty i rozwiązania zaprezentuje ponad 200 wystawców. Bilety są dostępne już dziś.

 

Tegoroczna edycja Kongresu Nowej Mobilności, organizowanego przez PSPA oraz Miasto Łódź, zostanie podzielona na dwa równoległe wydarzenia. Obok konferencji, która zgromadzi ponad 400 prelegentów omawiających szanse i wyzwania związane z rozwojem zrównoważonego transportu, na KNM 2023 odbędą się największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi EXPO.

 

Kongres Nowej Mobilności to doskonała okazja, by producenci z całej Europy przedstawili siebie, swoje produkty i usługi międzynarodowej publiczności B2B i B2C. Mamy ambicję, by strefa EXPO na KNM stanowiła unikalne miejsce łączące firmy z całego łańcucha dostaw sektora e-mobility oraz przestrzeń prezentacji najnowszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań z obszaru zeroemisyjnych technologii. To pierwsza taka strefa wystawiennicza i nowoczesny park produktowy w regionie CEE – mówi Aleksander Rajch, dyrektor ds. relacji zewnętrznych PSPA.

 

Grafika przestrzeni wystawienniczej Kongresu Nowej Mobilności 2023

EXPO na rzecz jedności branży nowej mobilności

EXPO Łódź, w którym odbędzie się KNM 2023, pozwala na aranżację przestrzeni w atrakcyjny i nowoczesny sposób. Organizatorzy podzielili ją na dwa obszary. Strefa wystawiennicza B2B to profesjonalna ekspozycja stwarzająca okazję do zademonstrowania dostarczanej technologii innym uczestnikom rynku. Na EXPO nie zabraknie również strefy B2C, umożliwiającej integrację z użytkownikami końcowymi oraz poznanie opinii i oczekiwań potencjalnych klientów. W rezultacie na KNM 2023 w tym samym miejscu i czasie spotkają się dostawcy i odbiorcy zeroemisyjnych technologii.

 

Maciej Mazur, Dyrektor Zarządzający PSPA, Fot. PSPA
Maciej Mazur, Dyrektor Zarządzający PSPA, Fot. PSPA

Scena i strefa EXPO umożliwia organizację premier rynkowych, prezentacji produktowych, debat i wystąpień ofertowych, mających duży potencjał relacyjny i sprzedażowy. Na 13 000 metrach kwadratowych, swoje stoiska zbuduje ponad 200 wystawców z regionu, które odwiedzi ponad 2000 osób. To tylko część atrakcji przygotowywanych podczas wydarzenia. Nie zabraknie też prelekcji, rozmów z ekspertami oraz premier, których podczas Kongresu zaplanowano ponad 20 – wskazuje Maciej Mazur, dyrektor zarządzający PSPA.

 

W strefie EXPO na KNM 2023 swoje portfolio zaprezentują m.in. producenci pojazdów elektrycznych i podzespołów, importerzy, dealerzy, operatorzy i producenci infrastruktury ładowania, instytucje finansowe, firmy z branży TSL, dostawcy technologii, sektor IT, jak również liderzy branży bateryjnej i recyklingu. Propozycje w obszarze nowej mobilności przedstawi również branża pożarnicza, telekomunikacyjna, czy kancelarie prawne.

 

Grafika Kongres Nowej Mobilności 2023 Przegląd innowacji w transporcie

Dialog w sześciu obszarach

Część konferencyjna Kongresu Nowej Mobilności adresowana jest do przedstawicieli biznesu i interesariuszy z całego łańcucha wartości zrównoważonego transportu – zarówno podmiotów już aktywnych na rynku elektromobilności, jak również firm i instytucji dopiero zainteresowanych rozwojem zeroemisyjnych technologii. Program KNM zostanie oparty na sześciu głównych ścieżkach tematycznych:

 

  • Global e-Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy łańcucha wartości elektromobilności w ujęciu globalnym),
  • Poland Drives e-Mobility (forum uczestników polskiego sektora e-mobility dotyczące wyzwań wpływających na tempo transformacji transportu w Polsce),
  • Battery Day – EBA Summit (konferencja producentów i ekspertów technologii bateryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego),
  • Green Fleet Forum – ESG (forum branży flotowej, firm najbardziej zaangażowanych we wdrażanie napędów elektrycznych),
  • eHDV Forum (forum poświęcone rozwojowi sektora zeroemisyjnego transportu ciężkiego),
  • Hydrogen Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy komercyjnego upowszechnienia technologii wodorowych w transporcie).

 

Konferencja będzie trwała 3 dni (26-28 września br.) i odbędzie się na 5 scenach. Weźmie w niej udział ponad 1500 uczestników, w tym ok. 400 prelegentów, którzy omówią ponad 250 zagadnień związanych z rozwojem nowej mobilności.

 

Do końca lipca br. bilety na Kongres Nowej Mobilności 2023 są dostępne w regularnych cenach: 1950 zł netto – „Conference & EXPO pass” oraz 499 zł netto – „EXPO pass”. Od sierpnia ceny biletów final call będą wynosiły 2450 zł netto za „Conference & EXPO pass” oraz 599 zł netto za „EXPO pass”.

 

Zniżka na bilety na Kongres Nowej Mobilności 2023 do końca lipca

 

Bilety można nabyć TUTAJ.

 

Źródło: PSPA

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).