Kolejne marki na Poznań Motor Show 2023

Kolejne marki na Poznań Motor Show 2023

person Joanna Piszcz 18/03/2023

Nissan, Skywell, Honda, Renault, Dacia, Hyundai, czy pojazdy z Grupy Volkswagen to kolejne marki, jakie będzie można spotkać na tegorocznym Poznań Motor Show.

Volkswagen ID. Buzz

Jedną z atrakcji będzie ID. Buzz który swoją stylistyką nawiązuje do legendarnego „Bulika„. Jest też wielofunkcyjnym i wszechstronnym autem – osiąga to między innymi dzięki niewielkiemu promieniowi skrętu, który wynosi niewiele ponad 11 metrów. Dzięki maksymalnemu wykorzystaniu przestrzeni w zaprojektowanym całkowicie od nowa wnętrzu, pasażerowie mają dużo miejsca na nogi. Siedzenia ID. Buzz dysponują wieloma możliwościami regulacji, a bagażnik za drugim rzędem siedzeń tego pięcioosobowego auta ma pojemność do 1121 litrów.

 

Do ogłoszonych już wcześniej marek motocyklowych (Honda, Kawasaki oraz MV Agusta) dołączą samochodowe – Dacia, Hyundai, Honda oraz Renault. Nowością w strefie ostatniej z marek będzie Austral. Przedstawiciel nowej generacji Mild Hybrid charakteryzuje się silnikiem benzynowym 1,3 l Turbo z bezpośrednim wtryskiem jest wyposażonym w filtr cząstek stałych. Układ mild hybrid 12 V, Oferując moc 140 KM (lub 160 KM) obejmuje alternatywny system rozruchu połączony z akumulatorem litowo-jonowym, który zapewnia regenerację energii podczas faz zwalniania.

Nissan Qashqai e-POWER

Cztery modele zaprezentuje z kolei Dealer Nissan Wielkopolska. Wśród nich znajdą się X-Trail e-POWER, Qashqai e-POWER, ARIYA oraz Townstar EV.

 

Swoją obecność podczas Poznań Motor Show potwierdziła również marka Skywell. W pawilonie 5 zwiedzający spotkają w pełni elektryczny model ET5 w trzech zjawiskowych kolorach – Moon white, Starry sky gray, Polar star blue.

 

Źródło: Poznań Motor Show

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).