Joanna Krężelok we władzach SDCM | MOTOFAKTOR

Joanna Krężelok we władzach SDCM

person Adrian Januszkiewicz 13/06/2023

Joanna Krężelok, Dyrektor oddziału TMD Friction Services w Polsce, weszła w skład Zarządu SDCM. Jej kadencja potrwa 2 lata.

 

Dołączenie do zarządu stowarzyszenia to prestiżowe wyróżnienie dla szefowej polskiego oddziału TMD Friction, właściciela m.in. marki Textar. SDCM zrzesza działające na polskim rynku przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej, specjalizujące się w produkcji i dystrybucji części oraz w usługach. Reprezentuje interesy firm zatrudniających łącznie ponad 300 tysięcy pracowników. Organizacja działa na rzecz obrony wolności konkurencji i możliwości wyboru przez konsumentów oraz wpływa na decyzje legislacyjne dotyczące branży.

 

Dzięki przynależności do europejskich organizacji związanych z sektorem motoryzacyjnych CLEPA i FIGIEFA, przedstawiciele SDCM aktywnie uczestniczą też w tworzeniu prawa na szczeblu Unii Europejskiej.

 

Bardzo cieszę się z dołączenia do zarządu stowarzyszenia. Pozwoli mi to jeszcze bardziej zaangażować się w działania SDCM. To ważne, bo sytuacja wymaga zdecydowanej obrony interesów przemysłu i rynku motoryzacyjnego. Branża przechodzi nowe dla wszystkich, wręcz rewolucyjne przemiany. Musimy mierzyć się z wyzwaniami technologicznymi, dotyczącymi cyfryzacji, elektromobilności, postępującej automatyzacji czy nowych przepisów takich jak norma Euro7, w której opracowaniu pomaga TMD Friction – powiedziała Joanna Krężelok.

 

Oprócz przedstawicielki TMD Friction, do nowego zarządu SDCM weszli: Krzysztof Soszyński (Inter Cars), Adam Kapek (Moto-Profil), Mariusz Dankowski (Groupauto CEE) oraz Sławomir Welezinski (Delphi Technologies). Prezesem Zarządu został dotychczasowy dyrektor zarządzający SDCM Tomasz Bęben.

 

Źródło: TMD Friction

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).