INTER-TEAM ma nowy oddział w Lesznie | MOTOFAKTOR

INTER-TEAM ma nowy oddział w Lesznie

Dziś otwiera się nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM w Lesznie przy ul. Luksemburskiej 5. Jest to 6. oddział spółki w Wielkopolsce i 84. w Polsce.

 

Konsekwentnie rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży w Wielkopolsce, aby zapewnić klientom w tym regionie jak najlepsze usługi i szybki dostęp do części. Oddział w Lesznie otworzy nowe możliwości współpracy, a obecnym klientom zagwarantuje wygodne, codzienne dostawy i możliwość korzystania z szerokiego asortymentu dostępnego w oddziale – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

 

Jak w każdej filii INTER-TEAM, klienci będą mogli realizować zakupy na miejscu – korzystając z bogatego zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Do dyspozycji klientów pozostaje wykwalifikowana załoga gotowa doradzić i udzielić niezbędnego wsparcia technicznego.

 

Zapraszamy właścicieli warsztatów z Leszna i okolicznych miejscowości do odwiedzenia nowego oddziału i zapoznania się z nasza ofertą. Chętnie rozmawiamy o indywidualnych potrzebach klientów związanych z rozwojem warsztatu, czy to od strony wyposażania i szkoleń czy umów inwestycyjnych. Nasz zespół odpowie na wszelkie pytania zarówno pod względem prezentacji asortymentu jak i oferowanych usług – dodaje Paweł Nowosielski.

 

Dane teleadresowe INTER-TEAM Leszno:

 

ul. Luksemburska 5
64-100 Leszno
tel. 65 612 11 32
e-mail:leszno@inter-team.com.pl

 

Godziny otwarcia:

 

pon. – pt.: 8:00 – 18:00
sob.: 8:00 – 14:00

 

Źródło: INTER-TEAM

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).