Inter Parts ma nowy oddział w Warszawie | MOTOFAKTOR

Inter Parts ma nowy oddział w Warszawie

person Redakcja 9/10/2023

Pod koniec września została otwarta nowa filia Inter Parts. Punkt sprzedaży znajduje się w Warszawie przy ulicy Staniewickiej 26, blisko centrum miasta.

 

Sala sprzedaży filii Inter Parts Warszawa wraz z magazynem zajmuje powierzchnię ponad 400 m2. Dzięki temu zapewnia szybki i bezpośredni dostęp do szerokiego asortymentu części i akcesoriów samochodowych oraz wyposażenia warsztatów.

 

Oddział może współpracować z lokalnymi warsztatami samochodowymi dzięki stałym dostawom części na wyznaczonych trasach, nawet 3 razy dziennie.

 

Inter Parts Warszawa:

ul. Staniewicka 26  03-310 Warszawa

tel.: 22 243 68 06
kom. 668 184 431, 668 408 770, 668 503 334
e-mail: warszawa@interparts.pl

Pn-Pt: 8:00-17:00, Sob: 08:00-13:00

 

Źródło: Inter Parts

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).