Inter Cars rusza na podbój Skandynawii

Inter Cars rusza na podbój Skandynawii

Pod koniec stycznia tego roku rozpoczęła działalność pierwsza filia Inter Cars w Norwegii i jednocześnie pierwsza w Skandynawii - Inter Cars Norge.

  • Inter Cars umacnia swoją rynkową pozycję i rozwija nowe możliwości biznesowe.
  • W styczniu 2023 roku mapa krajów, w których obecny jest polski dystrybutor została poszerzona o nowy rynek.
  • Kolejnym państwem, w którym Inter Cars będzie wspierał mechaników w rozwoju ich warsztatów jest Norwegia.
  • Więcej informacji w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej i motoryzacyjnej znajdziesz na stronie głównej Motofaktora. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z branży – zapisz się na nasz newsletter.

 

Pierwsza filia Inter Cars w Norwegii rozpoczęła działalność w ostatnich dniach stycznia w Skedsmokorset, na obrzeżach Oslo. Jest to jednocześnie pierwsza filia dystrybutora w całej Skandynawii.

Konsekwentnie realizujemy naszą strategię biznesową i dążymy do umacniania swojej pozycji w ujęciu światowym. Rozpoczęcie działalności w Norwegii jest kolejnym krokiem w tym celu. Planujemy przenieść najlepsze praktyki, które zebraliśmy na pozostałych rynkach i sprawnie zaimplementować je na nowym gruncie. Zapewniamy najlepszą dostępność towarów, wsparcie profesjonalnego zespołu handlowców, rozbudowany system logistyczny poprzez kilkanaście codziennych tras, a także konkurencyjne ceny.

Prezes Zarządu Inter Cars SA - Maciej Oleksowicz

 

Norwegia to 19. państwo, w którym Inter Cars posiada swoje filie. Spółka jako dystrybutor części jest numerem 1 w Europie Środkowo-Wschodniej.

Od teraz norwescy klienci mają dostęp do pełnej oferty Inter Cars z lokalnego magazynu w Skedsmokorset, jak również z magazynów centralnych, w tym z Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu o powierzchni 65000 m2! Klientom w Norwegii oferujemy również możliwość składania zamówień przez Inter Cars e-Catalog, wraz z opcją korzystania z danych technicznych dostarczanych przez Haynes-Pro. Najlepszą, profesjonalną obsługę handlową i logistyczną zapewnia Trollrental AS, nasz partner na terenie Norwegii. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy działające na norweskim rynku motoryzacyjnym.

menadżer odpowiedzialny za rozwój projektu, Kluczowy Specjalista ds. Eksportu i Wdrożeń Inter Cars - Artur Prokopowicz

 

Dane adresowe Inter Cars Norge:

 

Inter Cars Norge AS
Gjerdrumsveien 38, 2020 Skedsmokorset, Norwegia
norge@intercars.eu
www.intercars.eu
+47 96 846 845

 

Źródło: Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).