InsERT stawia na online i mocno obniża ceny | MOTOFAKTOR

InsERT stawia na online i mocno obniża ceny

InsERT obniża cenę aplikacji vendero do tworzenia sklepów internetowych oraz oferuje licencje na pracę zdalną 1/3 taniej i biznesowe e-szkolenia za pół ceny.

Według Google Trends, w ciągu ostatnich dwóch tygodni marca popularność frazy „zakupy online” wzrosła w Polsce ponad dwudziestokrotnie i w pierwszych dniach kwietnia utrzymywała mocną tendencję wzrostową. W czasie pandemii i ograniczeń w handlu oraz w kontaktach osobistych sprzedaż i aktywność biznesowa masowo przenoszą się do online’u.

Aby nie tracić klientów, właściciele tradycyjnych sklepów stacjonarnych i punktów usługowych są zmuszeni do jak najszybszego przeprofilowania swojej działalności na internetową. Niewykluczone, że doświadczenia wyniesione z obecnej sytuacji trwale zmienią preferencje Polaków i po pandemii popularność zakupów w sieci będzie rosła jeszcze szybciej niż przed nią.

dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Insercie - Tomasz Sokołowski

 

InsERT oferuje aplikację vendero, która umożliwia sprzedaż produktów w połączeniu z powszechnie używanym na rynku systemem sprzedażowym Subiekt (nexo i GT). Obecnie aplikacja dostępna jest w cenie obniżonej o 150 zł.

 

Jak informuje InsERT, aby sprzedawać w sieci przy użyciu vendero, nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy informatycznej czy znać się na tworzeniu stron i sklepów internetowych. Ponadto korzystający z aplikacji mają do dyspozycji specjalny przewodnik, który ma prowadzić ich przez kolejne kroki niezbędne do stworzenia e-sklepu.

 

Użytkownicy vendero nie muszą mieć własnego serwera ani strony internetowej. Aplikacja, według zapewnień InsERT, daje możliwość skorzystania z bezpłatnego hostingu i indywidualnego adresu www dla e-sklepu. Pełna integracja z Subiektem GT i Subiektem nexo ma powodować, że wybrane towary z programu sprzedażowego będą automatycznie dodawane do e-sklepu, a zmówienia składane w internecie – przekierowywane bezpośrednio do Subiekta.

 

Więcej o vendero w niższej cenie TUTAJ.

 

Uwzględniając sytuację przedsiębiorców i specjalistów w czasie epidemii koronawirusa, InsERT już wcześniej obniżył o 1/3 ceny licencji na pracę zdalną/oddziałową do programów InsERT GT oraz aż o połowę ceny e-learningowych szkoleń z zakresu księgowości, finansów, kadr i prawa w obszarze prowadzenia biznesu, a także obsługi programów producenta.

 

Źródło: InsERT

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).