Highway Automotive oficjalnie zaprezentowane | MOTOFAKTOR

Highway Automotive oficjalnie zaprezentowane

person Redakcja 19/06/2023

AVA CEE oficjalnie ogłosiło zmianę nazwy na Highway Automotive. Zaprezentowane zostało również nowe logo spółki.

 

Jak czytamy w oficjalnym ogłoszeniu o zmianie nazwy spółka będzie specjalizowała się wyłącznie w obszarze samochodów ciężarowych, autobusów oraz maszyn roboczych i rolniczych.

 

Bogdan Szymanowski, Prezes Zarządu AVA CEE
Bogdan Szymanowski, Prezes Zarządu AVA CEE

Od blisko 20 lat koncentrujemy się na opracowaniu najlepszych rozwiązań dla układów chłodzenia silników i klimatyzacji, a wraz z dodaniem grupy produktów kontrolujących emisję spalin, nasza oferta staje się coraz bardziej wszechstronna. Staraliśmy się, aby nasze działania zawsze były synonimem jakości i zaangażowania, a teraz z przyjemnością kontynuujemy naszą misję, by zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i produkty. Naszym celem jest stać się jednym z liderów rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn roboczych i rolniczych – powiedział Bogdan Szymanowski, Prezes Highway Automotive sp. z o.o.

 

Nowe logo nawiązujące do historycznej marki Highway.

Osoby kontaktowe, adresy, magazyn, sieć dystrybucji pozostają niezmienione.

 

Highway Automotive, ma bogatą historię rozwoju, sięgającą ponad 20 lat. Od samego początku była w czołówce w dostarczaniu wysokiej jakości części do pojazdów ciężarowych, autobusów, maszyn roboczych i rolniczych. W ciągu tych lat rozwijała się, dodając do oferty produkty kontrolujące emisję spalin i poszerzając ją o nowe kategorie produktów.

 

Highway Automotive jest częścią do Nissens Group.

 

Źródło: Highway Automotive

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).