Grupa DBK: wyróżnienie od Gazety Olsztyńskiej | MOTOFAKTOR

Grupa DBK: wyróżnienie od Gazety Olsztyńskiej

person Adrian Januszkiewicz 3/08/2018

Po raz kolejny Gazeta Olsztyńska zaprezentowała biznesowy ranking największych firm Warmii i Mazur, gdzie na wysokiej pozycji uplasowała się Grupa DBK.

W tegorocznym wydaniu „Biznesu Warmii i Mazur” Grupa DBK zajęła 4. miejsce wśród 42 największych firm z województwa warmińsko-mazurskiego. Klasyfikacja opierała się na wartości przychodów, które firmy uzyskały w 2017 roku. W przypadku Grupy DBK był to łączny skonsolidowany przychód w wysokości 1 714 677 274,10 zł netto.

Z roku na rok umacniamy swoją pozycję największego dostawcy produktów i usług dla branży TSL. Idzie za tym również rozwój naszych struktur – obecnie w Grupie DBK pracuje ponad 1200 osób! Wyspecjalizowana kadra to klucz do sukcesu, o czym nie sposób nie wspomnieć, oceniając rankingi takie jak ten. Tomasz Szczepański Dyrektor Finansowy w Grupie DBK

 

Źródło: Grupa DBK

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).