Grupa DBK nagrodzona Diamentem Forbesa 2023 | MOTOFAKTOR

Grupa DBK nagrodzona Diamentem Forbesa 2023

person Redakcja 13/07/2023

Podczas gali w Sopocie, Grupa DBK po raz kolejny została nagrodzona Diamentem Forbesa, jako jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

 

Już po raz piętnasty redakcja „Forbes” przy współpracy z Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem „Diamentów Forbesa 2023”.

 

W debacie eksperckiej, którą prowadziła Katarzyna Dębek, zastępca redaktora naczelnego Forbes Polska, dyskutowali: Andrzej Ostrowski – Dyrektor Regionalny ds. Korporacyjnych, Region Gdańsk, ING Bank Śląski, Adrian Bellgrau – prezes Savino Del Bene Poland, Bartłomiej Glinka – prezes Omida Group, Tomasz Szczepanski – Członek Rady Nadzorczej Grupy, Dyrektor Finansowy w Grupie DBK, Piotr Zurowski – Partner w KPMG Poland, Szef Biura Doradztwa Podatkowego w Gdańsku. Adam Antoniak, ekonomista z Biura Analiz Makroekonomicznych ING Polska, podzielił się wiedzą o aktualnej sytuacji gospodarczej w analizie pt. „Inflacja, spowolnienie, transformacja”.

Kiedyś ktoś mądry powiedział, martw się, wtedy kiedy jest dobrze, a nie wtedy kiedy jest źle. I my cały czas tak patrzymy na biznes, na przyszłość. Nie trzeba bać się inwestycji ani tych materialnych, ani w kapitał ludzki. Excel i odpowiednie szacowanie ryzyka, może zapewnić sukces w biznesie – mówił Tomasz Szczepański, Członek Rady Nadzorczej Grupy, Dyrektor Finansowy w Grupie DBK podczas debaty, na temat szans dla biznesu w niepewnym otoczeniu, która towarzyszyła sopockiej gali rozdania Diamentów. 

 

Źródło: Grupa DBK

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).