Grupa DBK: Kögel wśród BAYERNS BEST 50 | MOTOFAKTOR

Grupa DBK: Kögel wśród BAYERNS BEST 50

person Adrian Januszkiewicz 9/08/2018

Firma Kögel została wyróżniona nagrodą BAYERNS BEST 50 przez Bawarskie Ministerstwo Gospodarki za udane 5 lat rozwoju.

Od 2002 r. Bawarskie Ministerstwo Gospodarki co roku wyróżnia szczególnie szybko rozwijające się, zarządzane przez właścicieli średnie przedsiębiorstwa, przyznając nagrodę BAYERNS BEST 50. W tym roku do wyróżnionych dołączyła firma Kögel, ponieważ jako producent naczep z Burtenbach w ciągu ostatnich 5 lat znacząco zwiększyła zatrudnienie i odnotowała ponadprzeciętny wzrost obrotów. Dyrektor zarządzający firmy Kögel Petra Adrianowytsch przyjęła nagrodę 23 lipca 2018 roku na zamku w Schleißheim koło Monachium.

Ta nagroda to uznanie dla naszego sukcesu w tworzeniu bezpiecznych i dodatkowych miejsc pracy oraz w tworzeniu trwałej wartości dodanej dla branży dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i naszej pasji do transportu. Właściciel firmy Kögel, Ulrich Humbaur, od czasu przejęcia firmy w 2009 roku realizuje strategię wzrostu opartą na wynikach, a sukces i uznanie dowodzi, że ta koncepcja jest słuszna. Petra Adrianowytsch dyrektor zarządzająca firmy Kögel

 

Bawarskie Ministerstwo Gospodarki, Energetyki i Technologii określa różne kryteria, które muszą spełniać kandydaci do nagrody BAYERNS BEST 50: Właściciel firmy musi być reprezentowany w zarządzie lub radzie nadzorczej i musi posiadać minimalne udziały w spółce. W ciągu ostatnich 5 lat firma musi wykazać się ponadprzeciętnym wzrostem sprzedaży i liczby pracowników. Jednakże wzrost ten nie może wynikać głównie z przejęcia innych przedsiębiorstw. Ministerstwo uzasadnia przyznawanie nagrody stwierdzeniem, że przedsiębiorcy, którzy znajdują nowe możliwości wzrostu i zatrudnienia oraz konsekwentnie z nich korzystają, są podstawą naszej gospodarki.

 

Laureaci nagrody BAYERNS BEST 50 w 2018 roku zostali wyłonieni przez niezależnego jurora, firmę PSP Peters Schönberger GmbH, firmę audytową zajmującą się doradztwem podatkowym. Jednym z czynników decydujących o przyznaniu nagrody jest indeks Birch, którego głównymi kryteriami jest wzrost obrotów i zwiększenie zatrudnienia pracowników. 5-letni uwzględniany okres gwarantuje, że zwycięzcy muszą utrzymywać stały wzrost dochodów i zatrudnienia.

 

Źródło: Grupa DBK

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).