Goodyear rusza z nową akcją promocyjną | MOTOFAKTOR

Goodyear rusza z nową akcją promocyjną

Goodyear uruchomił nową akcję promocyjną, w ramach której klienci mogą przy zakupie opon otrzymać zwrot do 250 zł. Promocja ma zakończyć się w czerwcu.

Z promocji można skorzystać w trzech prostych krokach:

  • Krok 1: Kup 4 opony objęte promocją (4 takie same lub 2×2) wraz z usługą montażu. Zakupu można dokonać na stronach Goodyear oraz Premio lub w dogodnym, stacjonarnym punkcie sprzedaży detalicznej objętym promocją. Lista punktów jest dostępna na stronie promocji. Promocją objęte są opony osobowe letnie, zimowe i całoroczne marki Goodyear w rozmiarze od 17 do 23 cali. W przypadku opon dostawczych promocja dotyczy rozmiarów od 15 do 19 cali. Usługa montażu nie jest wymagana w przypadku zakupu kompletu opon promowanych u dealerów samochodowych
  • Krok 2: Zarejestruj dowód zakupu poprzez formularz dostępny na stronie promocji.
  • Krok 3: Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz zwrot środków w postaci czeku BLIK. Odbierz gotówkę w wybranym bankomacie. Wysokość nagrody zależy od rozmiaru i przeznaczenia zakupionych opon.

Zarejestrowane mogą być tylko dowody zakupu, czyli paragon lub faktura VAT, w których wskazana jest marka oraz rozmiar opony. Dowody zakupu, które uniemożliwiają identyfikację promowanych opon, będą odrzucane. Dodatkowo w przypadku zakupu opon w serwisie oraz na wspomnianych wcześniej stronach internetowych, dowód zakupu musi zawierać osobną pozycję potwierdzającą montaż opon.

Udział w promocji mogą wziąć osoby fizyczne lub osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, a także przedstawiciele osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek i innych jednostek organizacyjnych, którzy w czasie trwania okresu promocyjnego kupią komplet opon promocyjnych na rzecz podmiotów, które reprezentują. Promocja Goodyear potrwa do 30 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród. Regulamin oraz szczegóły akcji są dostępne na jej stronie.

W ofercie promocyjnej konsumenci znajdą na przykład flagową oponę letnią Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 w szerokiej palecie rozmiarowej. Część artykułów z tej linii jest wyposażona w technologie Goodyear SoundComfort i SealTech. Ta pierwsza zapewnia cichszą jazdę, co jest kluczowe dla użytkowników pojazdów elektrycznych, natomiast SealTech automatycznie uszczelnia przebicia bieżnika opony o średnicy do 5 mm.

Kierowcy, którzy nie chcą wymieniać opon co sezon, znajdą w promocyjnej ofercie opony całoroczne Goodyear Vector 4Seasons.

Źródło: Goodyear

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).