Goodyear i Mercedes-Benz Truck rozszerzają współpracę | MOTOFAKTOR

Goodyear i Mercedes-Benz Truck rozszerzają współpracę

person Redakcja 6/10/2023

Goodyear zintegrował aplikację DriverHub ze stroną Mercedes-Benz Truck App, dzięki czemu kierowcy i floty mają dostęp do danych o oponach w czasie rzeczywistym.

 

Aplikacja Goodyear DriverHub została zaprojektowana tak, aby w jednym miejscu zapewnić kierowcom i operatorom flot dostęp do dokładnych danych o stanie opon w czasie rzeczywistym. Dane są zbierane przez inne systemy Goodyear, w tym m.in. Goodyear TPMS, Goodyear CheckPoint i Goodyear DrivePoint. Posiadanie kompletnych danych pozwala lepiej planować prace konserwacyjne oraz wymianę opon.

 

W przypadku wykrycia anomalii w odczytach poziomów ciśnienia i temperatury w oponach, kierowcy otrzymają natychmiastowe alerty i powiadomienia z precyzyjnymi informacjami na temat uszkodzonej opony oraz stopnia pilności naprawy. Technologia predykcyjna Goodyear jest na tyle precyzyjna, że nie tylko wykrywa, ale i rozróżnia szybkie i powolne ubytki ciśnienia, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa na drodze. Proaktywne powiadomienia pozwalają kierowcom na podjęcie natychmiastowych i odpowiednich działań, co pomaga zmniejszyć prawdopodobieństwo incydentów związanych z oponami.

Fot. Goodyear

Goodyear jest dumny z roli lidera w opracowywaniu rozwiązań do kontroli opon, czego dowodem jest integracja aplikacji Goodyear DriverHub z portalem Mercedes-Benz Truck App Portal – powiedział Piotr Czyżyk, dyrektor zarządzający Goodyear ds. rozwiązań proaktywnych i flot w Europie – To przykład naszego zaangażowania w zwiększanie wydajności, konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju w branży transportu drogowego. Płynnie integrując nasze dane dotyczące opon z portalem aplikacji Mercedes-Benz Truck, umożliwiamy kierowcom i operatorom flot podejmowanie świadomych decyzji, które wspierają optymalizację działalności ich flot i przyczyniają się do bardziej zrównoważonej przyszłości.

 

Cieszymy się, że możemy ogłosić nasze partnerstwo z Goodyear w zakresie rozwoju aplikacji Goodyear DriverHub na Mercedes-Benz Truck App Portal. Wspólnie rewolucjonizujemy sposób, w jaki kierowcy ciężarówek doświadczają jazdy, łącząc najnowocześniejsze technologie i innowacje, aby zapewnić wszystkim bezpieczniejsze i bardziej wydajne podróże – dodał Antonio Argentieri, menedżer produktu ds. łączności, Mercedes-Benz Trucks UK.

 

Więcej informacji o portalu aplikacji Mercedes-Benz Truck dostępnych jest TUTAJ.

 

Źródło: Goodyear

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).