FO Dębica ma szacunkowe wyniki finansowe za Q3 2023 | MOTOFAKTOR

FO Dębica ma szacunkowe wyniki finansowe za Q3 2023

person Adrian Januszkiewicz 3/11/2023

Według szacunków z najnowszego raportu bieżącego FO Dębica, spółka w III kwartale 2023 poniosła straty ponad 17,7 mln zł. To rezultat sierpniowego pożaru.

 

Przychody netto FO Dębica SA ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów w III kwartale 2023 wyniosły blisko 610,5 mln zł.

 

Obecne wyniki finansowe spółki są w szczególności rezultatem pożaru, o czym ta informowała w poprzednich raportach bieżących, w wyniku którego w III kwartale FO Dębica:

 

  • utraciła część zdolności produkcyjnych co przełożyło się na mniejszą sprzedaż do podmiotu powiązanego,
  • poniosła dodatkowy koszt niewykorzystanych zdolności produkcyjnych, koszty usuwania skutków pożaru oraz wartość zidentyfikowanych zniszczonych środków trwałych.

 

Niezależnie od powyższego zysk netto narastająco za III kwartały 2023 r. wynosi: 200,6 mln zł.

 

W opinii zarządu spółki z uwagi na nadal dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe nie należy traktować powyższych wyników jako źródła wskazówek lub prognoz w odniesieniu do wyników spółki za rok 2023.

 

Jednocześnie spółka zastrzega, że powyższe dane stanowią szacunki uzyskane w trakcie przygotowywania sprawozdania finansowego za III kwartał 2023 r., które ma zostać opublikowane 16 listopada br.

 

Źródło: FO Dębica

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).