Firma Sosnowski obecna na TTM 2024 | MOTOFAKTOR

Firma Sosnowski obecna na TTM 2024

Firma Sosnowski będzie w gronie wystawców tegorocznych Targów Techniki Motoryzacyjnej w dniach 4-7 kwietnia 2024 r.

Firma Sosnowski jest na rynku od 1992 roku. Jej działalność obejmuje produkcję i adaptację wyposażenia premium dla firm zajmujących się obsługą pojazdów: stacji kontroli pojazdów (SKP), autoryzowanych stacji obsługi (ASO), warsztatów niezależnych, hal obsługi transportu ciężarowego i zbiorowego oraz taboru szynowego.

Na tegorocznych Targach Techniki Motoryzacyjnej firma Sosnowski zamierza pokazać mobilne podnośniki samochodowe niemieckiej firmy Finkbeiner EHB 907 oraz FHB 3500. Dodatkiem do podnośnika mobilnego Finkbiner FHB 3500 będzie prezentacja podnośnika wózkowego firmy LV8 model Ideal 1.4 z przeznaczeniem do podnoszenia i wyjmowania akumulatorów, silników i skrzyń biegów.

Jako wyłączny dystrybutor marki Mahle na polskim rynku firma przedstawi też urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów Fluid ATX280, automatycznych stacji do obsługi klimatyzacji samochodowej z serii ACX. Obecny na stoisku ekspert firmy Sosnowski umożliwi zwiedzającym zapoznanie się z funkcjonalnościami nowego testera Mahle Tech Pro Plus, a także uczestnictwo w przeprowadzeniu najszybszej kalibracji na polskim rynku przy pomocy Mahle Tech PRO Digital ADAS 2.0.

Z uwagi na szereg zapytańze strony klientów stoisko firmy będzie wyposażone w podnośnik podposadzkowy marki Herrmann model Swingarm 2.35, urządzenia do geometrii 3D takie jak Geoliner 609 oraz Geoliner 770 marki Hofmann, szarpak SRS, którego firma Sosnowski jest producentem.

Przedstawiciele firmy Sosnowski zapraszają na stoisko 1 w pawilonie 7A, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą i porozmawiać.

Więcej szczegółów odnośnie samych targów w naszej zapowiedzi.

Źródło: TTM

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).