EV Experience 2023 już za 8 dni | MOTOFAKTOR

EV Experience 2023 już za 8 dni

person Adrian Januszkiewicz 19/05/2023

27 maja na Torze Modlin rozpocznie się II edycja EV Experience. To szansa na przetestowanie ponad 70 najnowszych i najszybszych EV dostępnych na polskim rynku.

 

EV Experience, którego partnerem tytularnym jest Visa, to doskonała okazja, by osobiście doświadczyć elektromobilności w najlepszej formie, czyli poprzez możliwość przetestowania samochodów elektrycznych na torze. Podczas wydarzenia każdy będzie mógł przekonać się, że bezemisyjna mobilność to nie tylko korzyści dla środowiska, ale również doskonałe osiągi i niepowtarzalny komfort.

 

Maciej Mazur, Dyrektor Zarządzający PSPA, Fot. PSPA
Maciej Mazur, Dyrektor Zarządzający PSPA, Fot. PSPA

EV Experience to święto elektromobilności. W pierwszej edycji wydarzenia wzięło udział ponad 2000 gości, którzy mieli do dyspozycji 34 testowe pojazdy elektryczne, za kierownicami których pokonali łącznie ponad 5500 kilometrów w łącznym czasie 27 godzin. Teraz przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji. Na odwiedzających czeka ponad 70 pojazdów, których osiągi będzie można sprawdzić na 5 specjalnie przygotowanych torach w ramach ponad 2000 jazd testowych – komentuje Maciej Mazur z PSPA.

 

Na Torze Modlin pojawią się najnowsze i najszybsze samochody takich marek jak m.in.: Mercedes-Benz, Tesla, BMW, Audi, Hyundai, Volkswagen, Kia, Renault, Volvo, NIO oraz wielu innych. Uczestnicy EV Experience będą mogli również testować pojazdy z sektora mikromobilności: e-skutery, e-hulajnogi czy e-rowery, jak też elektryczne motocykle. Organizatorzy przygotowali również szkolenia i warsztaty edukacyjne. Ponadto odbędą się liczne prelekcje ekspertów i praktyków branży elektromobilności.

 

Zapraszamy na stoisko Ekoenergetyka-Polska podczas największego testu ładowania pojazdów elektrycznych. Podczas wydarzenia możecie naładować swoje auta, a potem cicho,szybko i ekologicznie testować inne pojazdy elektryczne. Obalamy mity, że ładowanie samochodów elektrycznych trwa długo i jest uciążliwe – mówi Tomasz Kloc – Manager Sprzedaży Regionu Polska, Eko-Energetyka.

 

27 maja odbędzie się również Zlot EV Klub Polska, największej w Polsce społeczności użytkowników samochodów elektrycznych, zrzeszającej ponad 5000 członków. Organizatorzy zlotu zakładają frekwencje ponad 200 pojazdów, które wezmą udział w specjalnie przygotowanym przejeździe na torze 1 tuż przy budynku głównym Toru Modlin.

 

By wziąć udział w dniu otwartym EV Experience wystarczy nabyć bilet za pośrednictwem portalu www.evexp.pl. Dzieci do lat 16-stu mają wstęp bezpłatny. Rezerwacja jazd testowych odbywać się będzie w dniu wydarzenia na torze w Modlinie. Organizatorzy przypominają o obowiązku posiadania przy sobie prawa jazdy.

 

Najważniejsze informacje o drugiej edycji EV Experience można na bieżąco śledzić na oficjalnych profilach EV Klubu Polska oraz PSPA (FacebookInstagramTwitter i LinkedIn) lub na oficjalnej stronie wydarzenia (evexp.pl).

 

Źródło: PSPA/EV Klub Polska

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).