EUROPART ma nowy oddział w Śremie | MOTOFAKTOR

EUROPART ma nowy oddział w Śremie

person Redakcja 30/06/2023

EUROPART po raz drugi w tym roku otwiera nowy oddział, który powstał w Śremie, ok. 50 km na południe od Poznania. Sieć dystrybutora liczy już 27 filii w Polsce.

 

 

Nowy oddział EUROPART w Śremie jest łatwo dostępny w strefie przemysłowej na południowych obrzeżach miasta w pobliżu dróg wojewódzkich 434 i 432. Jest to trzeci oddział w Wielkopolsce, obok dynamicznie rozwijających się od lat oddziałów w Poznaniu i Lesznie. „

 

Otwarcie kolejnego punktu sprzedaży EUROPART w tym regionie to kolejny krok w realizacji planu rozwoju EUROPART w Polsce – wyjaśnia Robert Krawczyk, CEO EUROPART Polska S.A. – Zespół w Śremie jest niezwykle zmotywowany i posiada kompleksowe doświadczenie w branży części zamiennych. Dzięki profesjonalnej obsłudze klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc i kompleksowe doradztwo specjalistów.

 

Nowy oddział w Śremie jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 17:00, a w soboty od 7:30 do 13:00.

 

Adres:

 

EUROPART Śrem

Stanisława Staszica 2,

63-100 Śrem

75 lat firmy EUROPART

W 2023 roku firma EUROPART świętuje jubileusz 75-lecia. Wraz z nową identyfikacją graficzną dystrybutor podkreśla swoją siłę innowacyjną, a jednocześnie bliskość do klienta i kompetencje, które od ponad 75 lat stanowią podstawę udanej historii przedsiębiorstwa.

 

Źródło: EUROPART

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).