Denso ma nowy katalog części dla branży TRUCK i AGRO | MOTOFAKTOR

Denso ma nowy katalog części dla branży TRUCK i AGRO

person Redakcja 29/08/2023

Nowa publikacja Denso obejmuje wszystkie części do pojazdów ciężarowych, użytkowych, rolniczych i maszyn przemysłowych o ponad 7500 zastosowaniach.

 

Na początku katalogu przedstawiono portfolio produktów Denso przeznaczonych na pierwszy montaż (OE). Części zostały podzielone według sektorów, do których przynależą poszczególne pojazdy. Na grafikach wyszczególniono również producentów pojazdów z całego świata, którym Denso dostarcza części na pierwszy montaż.

 

Następnie rozpoczyna się zasadnicza część katalogu. W pierwszej kolejności znajdziemy tabele z ogólnymi informacjami dotyczącymi każdej z części, podstawowymi zastosowaniami oraz odpowiednimi odniesieniami do części OE.

 

Dalsza część katalogu składa się ze szczegółowych tabel zastosowań, które pozwalają na dokładne dobranie części do konkretnego pojazdu. W tabelach znajdują się m.in. informacje o grupie pojazdu, producencie, modelu, kodzie silnika, rodzaju paliwa, roku produkcji itd. Można znaleźć w nich zastosowania tak różne, jak AGCO i John Deere w sektorze rolniczym, Mercedes-Benz i Mitsubishi w sektorze pojazdów użytkowych oraz Toyota i Yale w sektorze maszyn przemysłowych.

 

Podział produktów według sektorów pokazuje, że większość zastosowań – konkretnie 6387 – dotyczy średnich i ciężkich pojazdów użytkowych. W dalszej kolejności można wymienić 753 zastosowania do maszyn przemysłowych, 282 zastosowania do pojazdów rolniczych oraz 88 zastosowań z kategorii pozostałe. Najwięcej zastosowań w sektorze pojazdów użytkowych mają części do pojazdów marek Iveco, Man i Mercedes-Benz, a w sektorze pojazdów rolniczych – John Deere, Fendt i Landini.

 

W ostatniej części publikacji znajdują się tabele, w których zgromadzono wszystkie niezbędne odniesienia do części OE, aby ułatwić identyfikację i zapewnić dostawę prawidłowej części zamiennej do klienta.

 

Poniżej można pobrać dane w pliku Excel lub katalog w formacie PDF:

 

 

Źródło: Denso

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).