Denso ma nowy katalog części dla branży TRUCK i AGRO | MOTOFAKTOR

Denso ma nowy katalog części dla branży TRUCK i AGRO

Nowa publikacja Denso obejmuje wszystkie części do pojazdów ciężarowych, użytkowych, rolniczych i maszyn przemysłowych o ponad 7500 zastosowaniach.

 

Na początku katalogu przedstawiono portfolio produktów Denso przeznaczonych na pierwszy montaż (OE). Części zostały podzielone według sektorów, do których przynależą poszczególne pojazdy. Na grafikach wyszczególniono również producentów pojazdów z całego świata, którym Denso dostarcza części na pierwszy montaż.

 

Następnie rozpoczyna się zasadnicza część katalogu. W pierwszej kolejności znajdziemy tabele z ogólnymi informacjami dotyczącymi każdej z części, podstawowymi zastosowaniami oraz odpowiednimi odniesieniami do części OE.

 

Dalsza część katalogu składa się ze szczegółowych tabel zastosowań, które pozwalają na dokładne dobranie części do konkretnego pojazdu. W tabelach znajdują się m.in. informacje o grupie pojazdu, producencie, modelu, kodzie silnika, rodzaju paliwa, roku produkcji itd. Można znaleźć w nich zastosowania tak różne, jak AGCO i John Deere w sektorze rolniczym, Mercedes-Benz i Mitsubishi w sektorze pojazdów użytkowych oraz Toyota i Yale w sektorze maszyn przemysłowych.

 

Podział produktów według sektorów pokazuje, że większość zastosowań – konkretnie 6387 – dotyczy średnich i ciężkich pojazdów użytkowych. W dalszej kolejności można wymienić 753 zastosowania do maszyn przemysłowych, 282 zastosowania do pojazdów rolniczych oraz 88 zastosowań z kategorii pozostałe. Najwięcej zastosowań w sektorze pojazdów użytkowych mają części do pojazdów marek Iveco, Man i Mercedes-Benz, a w sektorze pojazdów rolniczych – John Deere, Fendt i Landini.

 

W ostatniej części publikacji znajdują się tabele, w których zgromadzono wszystkie niezbędne odniesienia do części OE, aby ułatwić identyfikację i zapewnić dostawę prawidłowej części zamiennej do klienta.

 

Poniżej można pobrać dane w pliku Excel lub katalog w formacie PDF:

 

 

Źródło: Denso

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).