Cummins-Meritor z hamulcami PPR w ofercie | MOTOFAKTOR

Cummins-Meritor z hamulcami PPR w ofercie

person Redakcja 6/10/2023

Cummins-Meritor ogłosił rozszerzenie swojej oferty na rynek części zamiennych poprzez wprowadzając układ hamulcowy PPR.

 

Opatentowana technologia PPR została zaprojektowana tak, aby umożliwić szybsze odsuwanie się klocków hamulcowych od tarczy i zachować fabryczny luz roboczy, zmniejszając opór hamulca.

 

Podczas szeregu testów Meritor zarejestrował znaczną redukcję oporu powietrza o 71% w przypadku hamulców wyposażonych w technologię PPR w porównaniu z tymi samymi hamulcami bez PPR. Zmniejszenie oporu może prowadzić do wydłużenia trwałości klocków i tarcz hamulcowych, a także do zwiększenia oszczędności paliwa, a tym samym do zmniejszenia emisji CO2.

 

Zestawy klocków hamulcowych Cummins-Meritor Aftermarket PPR są przeznaczone do pojazdów ciężarowych Volvo i Renault.

 

Nowe zestawy pojawiły się na europejskim rynku części zamiennych od września 2023 r. i są objęte dwuletnią gwarancją Meritor Aftermarket.

 

Nadal skupiamy się na tworzeniu innowacyjnych produktów, które zapewniają wyższą wydajność i spójne wyniki. Technologia PPR jest przykładem tych wartości. Jest to pierwsze tego rodzaju rozwiązanie dla aplikacji Meritor, które umożliwia naszym klientom poprawę trwałości i wydajności ich pojazdów.

 

Nie możemy się doczekać przedstawienia PPR klientom w nadchodzących miesiącach i opracowania bardziej innowacyjnych produktów w ramach naszej strategii Cummins-Meritor Destination Zero – mówi Andy Hill, starszy menedżer linii biznesowej w firmie Cummins-Meritor.

 

Źródło: Meritor

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).