ATR International AG zmienił skład Rady Nadzorczej | MOTOFAKTOR

ATR International AG zmienił skład Rady Nadzorczej

person Redakcja 20/06/2023

Podczas Zgromadzenia Akcjonariuszy ATR International AG w Kopenhadze Krzysztof Soszyński (Inter Cars) i Varun Laroyia (LKQ Europe), zostali wybrani do Rady Nadzorczej spółki.

 

Krzysztof Soszyński, Wiceprezes Inter Cars SA i Varun Laroyia, Dyrektor Generalny LKQ Europe w Radzie Nadzorczej ATR International AG zastępują Johana Regefalka, Dyrektora zarządzającego w KG Knutsson AB i Arnda Franza, CEO MAHLE GmbH.

 

ATR to jeden z największych sojuszy handlowych czołowych dystrybutorów niezależnego rynku części samochodowych na całym świecie. Auto-Teile-Ring, ATR International AG, ATR SERVICE GmbH i ATR Digitization GmbH są zjednoczone pod parasolem ATR z siedzibą w Stuttgarcie.

 

Początkiem ATR było założenie Auto-Teile-Ring GmbH (ATR) w 1967 roku przez pięć wiodących przedsiębiorstw niezależnego przemysłu części samochodowych w Niemczech. Celem tej współpracy było uzyskanie silniejszej pozycji w zakupie części samochodowych, akcesoriów samochodowych oraz wyposażenia warsztatów. Obecnie Auto-Teile-Ring GmbH jest właścicielem wszystkich znaków towarowych, wśród których znajduje się marka Cartechnic. Przekazuje również akcje ATR International AG dla ich akcjonariuszy członkowskich.

 

Założenie ATR International AG w 1999 r. jest kontynuacją idei Auto-Teile-Ring GmbH na zmienionym rynku globalnym i jest odpowiedzią na rosnącą internacjonalizację zaopatrzenia, wymiany i usług.

 

ATR International AG nie jest spółką zarejestrowaną na żadnej giełdzie. Wszyscy jej akcjonariusze mają równe prawa i są liderami na swoich rodzimych rynkach.

 

Źródło: ATR International AG

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).