Arnott ma nowe kolumny pneumatyczne eRide i tylne amortyzatory | MOTOFAKTOR

Arnott ma nowe kolumny pneumatyczne eRide i tylne amortyzatory

person Redakcja 9/10/2023

Arnott Europe ogłosił wprowadzenie na polski rynek pięciu nowych produktów z zakresu zawieszeń. Są to m.in. kolumny pneumatyczne z technologią eRide.

Elektroniczne kolumny pneumatyczne z eRide dla Jaguara XJ, Porsche Cayenne i VW Touarega

W październiku Arnott wprowadza trzy nowe tylne elektroniczne amortyzatory pneumatyczne eRide. ASE-4369 to tylny, elektroniczny amortyzator pneumatyczny eRide firmy Arnott do modeli Jaguar XJ (X351) z lat 2009–2019.

Amortyzator Arnott ASE-4369

ASE-4375/ASE-4376 to tylny prawy i lewy elektroniczny amortyzator pneumatyczny firmy Arnott do modeli Porsche Cayenne (92A) z lat 2010–2018 i VW Touareg (7P5, 7P6) z lat 2010–2018.

Amortyzatory pneumatyczne Arnott ASE-4375 i ASE-4376

Nowe elektroniczne amortyzatory są wyposażone w technologię elektronicznej kontroli jazdy firmy ArnotteRide. eRide dynamicznie dostosowuje się do optymalnej wydajności w oparciu o precyzyjne wejścia cyfrowe pojazdu. Te elektroniczne amortyzatory pneumatyczne są rygorystycznie testowane pod kątem wytrzymałości na ekstremalne temperatury, warunki drogowe i cykle sprężania. Elektroniczne rozpórki Arnott są w 100% nowe i produkowane w USA.

Amortyzatory tylne do BMW X5 i X6

Arnott wprowadza również amortyzatory SK-3816 i SK-3817. Są to nowe, mocne amortyzatory tylne do modeli BMW X5 (F15/F85) z lat 2013-2018 i BMW X6 (F16/F86) z lat 2014-2019 z VDC. Amortyzatory te pasują do tylnej prawej lub lewej strony pojazdu i są dostarczane z poręczną, szczegółową instrukcją montażu.

Amortyzatory Arnott SK-3816 i SK-3817

Artykuł sponsorowany przez Arnott

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).