ALZURA Tyre24: wzrost zapotrzebowania na opony do EV na rynku wtórnym

ALZURA Tyre24: wzrost zapotrzebowania na opony do EV na rynku wtórnym

Opony do samochodów elektrycznych nie są już wyłącznie istotne wyłącznie na pierwszy montaż. Oferta na rynku wtórnym znacznie się zwiększyła - wynika z danych ALZURA Tyre24.

Liczba zarejestrowanych pojazdów elektrycznych wzrasta dzięki wsparciu rządowemu i rosnącej świadomości ekologicznej konsumentów. Wraz z tym rośnie zapotrzebowanie na opony do samochodów elektrycznych na rynku wtórnym. Producenci zwiększają inwestycje w rozwijanie opon spełniających specjalne wymagania pojazdów elektrycznych.

 

Michael Saitow, CEO i założyciel ALZURA AG
Michael Saitow, CEO i założyciel ALZURA AG, Źródło: ALZURA AG

„Wsparcie dla samochodów elektrycznych nie tylko zwiększyło liczbę zarejestrowanych pojazdów elektrycznych, ale również zwiększyło zainteresowanie oponami do samochodów elektrycznych na rynku wtórnym. Opony do samochodów elektrycznych nie są już wyłącznie istotne wyłącznie na pierwszy montaż. Oferta na rynku wtórnym i na naszej platformie B2B znacznie się zwiększyła, a ceny opon do samochodów elektrycznych zbliżają się do cen opon konwencjonalnych” – komentuje Michael Saitow, CEO i założyciel ALZURA AG, operatora platformy B2B ALZURA Tyre24.

Średnia cena opony do samochodów elektrycznych w ubiegłym roku była o prawie 50 procent wyższa niż cena opony konwencjonalnej, ale w tym roku różnica jest znacznie mniejsza. ALZURA Tyre24, platforma B2B, oferuje kompleksowe rozwiązanie dla sprzedawców. Na ALZURA Tyre24 zainteresowani mogą wyszukać opony do samochodów elektrycznych, aby ułatwić wybór i proces zakupu.

 

ALZURA Tyre24 - funkcje Elektryczny_hybrydowy

 

Dla warsztatów mechaniki, które szukają specjalnych opon do samochodów elektrycznych, ALZURA Tyre24 oferuje przyjazną strukturę filtrowania. Oprócz standardowych opcji wyboru, takich jak „zastosowanie”, „indeks prędkości”, „marka” i „jakość marki”, dostępny jest specjalny filtr „Elektryczny/Hybrydowy”. Dzięki temu sprzedawcy mogą wyszukiwać opony specjalnie zaprojektowane dla samochodów elektrycznych lub hybrydowych, lub oznaczone jako „Elect”, „EV”, „T0”, „T1”, „(+)” itp. Po aktywowaniu tego filtra wyświetlana jest liczba dostępnych opon, co znacznie ułatwia wybór i proces zakupu.

 

Źródło: ALZURA AG/ALZURA Tyre24

 

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).