Zwijadła z przewodem pneumatycznym DSA-S od Würth Polska | MOTOFAKTOR

Zwijadła z przewodem pneumatycznym DSA-S od Würth Polska

person Adrian Januszkiewicz 20/12/2018

Firma Würth Polska prezentuje zwijadła z serii DSA-S.

Praktyczne i bezpieczne zwijadła z przewodem pneumatycznym, dzięki którym zachowamy porządek w miejscu pracy. Przewód, dzięki specjalnemu mechanizmowi równomiernie zwija się od lewej do prawej, nie powodując nawijania się w jednym miejscu.

 

 • Mechanizm zwijający reguluje siłę powodującą zwijanie powrotne, dzięki czemu przewód wolno nawija się w bębnie.
 • Zwijadła posiadają trwałą obudowę wykonaną z solidnego tworzywa sztucznego. Urządzenie jest lekkie i bezawaryjne.
 • Na wyposażeniu znajduje się przewód wykonany z poliuretanu (PUR) o wysokiej odporności, odporny na załamania oraz o małym ciężarze własnym. Posiada doskonałe właściwości użytkowe nawet w bardzo niskich temperaturach.
 • Zwijadła posiadają innowacyjny system połączenia przewodu źródłowego z głównym zasilającym – dzięki nowemu, specjalnemu mechanizmowi i zaworowi przekazuje sprzężone powietrze bez strat.
 • Praktyczne i wygodne użytkowanie dzięki mechanizmowi blokującemu. Przewód nie sprężynuje i nie jest wciągany z powrotem. Po zakończeniu pracy wystarczy go delikatnie wyciągnąć, a powoli zacznie wracać do pozycji wyjściowej.
 • Przewód można wymienić bez rozbierania obudowy – wystarczy zdjąć pokrywę.

Długość przewodu zasilającego – 1,5 m, długość przewodu za gumową blokadą – 25 cm.

 

Do serii zwijadeł DSA-S należą:

 

Zwijadła ze złączką W-SAFE 2000:

 

 1. DSA 11-S z przewodem o długości 11 m, średnicy wewn. 8 mm i dopuszczalnym ciśnieniem max 16 barów (nr art. 0699 080 110)
 2. DSA 17-S z przewodem o długości 17m, średnicy wewn. 9,5 mm i dopuszczalnym ciśnieniem max 16 barów (nr art. 0699 095 170)
 3. DSA 8-S z przewodem o długości 8 m, średnicy wewn. 13 mm i dopuszczalnym ciśnieniem max 10 barów (nr art. 0699 130 80)

 

Zwijadła z gwintem R 1//4 cala zewnętrznym:

 

 1. DSA 11-S z przewodem o długości 11 m, średnicy wewn. 8 mm i dopuszczalnym ciśnieniem max 16 barów (nr art. 0699 080 11)
 2. DSA 18-S z przewodem o długości 18m, średnicy wewn. 8 mm i dopuszczalnym ciśnieniem max 16 barów (nr art. 0699 080 18)
 3. DSA 17-S z przewodem o długości 17m, średnicy wewn. 9,5 mm i dopuszczalnym ciśnieniem max 16 barów (nr art. 0699 095 17)
 4. DSA 8-S z przewodem o długości 8 m, średnicy wewn. 13 mm i dopuszczalnym ciśnieniem max 10 barów (nr art. 0699 130 8)

 

Więcej informacji o produkcie można uzyskać od przedstawicieli handlowych Würth Polska, w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym.

 

Źródło: Würth Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).