Zmienione etykiety produktów Standox | MOTOFAKTOR

Zmienione etykiety produktów Standox

person Adrian Januszkiewicz 17/03/2020

Standox modernizuje etykiety produktów, aby ułatwić ich identyfikację.

Większe kody produktu i koloru, czytelne oznaczenia systemów i technologii oraz zrozumiałe symbole mają upraszczać pracę lakierników.

W Standox zależy nam na uzyskaniu właściwego efektu już za pierwszym razem, dlatego też nieustannie udoskonalamy produkty i usługi. Nowe etykiety są czytelniejsze oraz pozwalają wydajniej pracować, ponieważ lakiernik od razu widzi, co jest w danej puszce. Olaf Adamek Brand Manager Standox na Europę Bliski Wschód i Afrykę

 

Główne zmiany na etykietach: nazwy produktów, kody produktów i mixów są większe oraz czytelniejsze. Kolory podkładów są wyraźnie widoczne obok kodu produktu i mixu. Proste ikony mają pozwalać łatwo zidentyfikować poszczególne rodzaje produktów, np. rozcieńczalniki, utwardzacze i dodatki oraz informować, jak należy je stosować.

 

Duża, kolorowa fala ma jasno wskazywać, z jakim systemem lakiernik ma do czynienia, np. Standoblue lub Standohyd. Natomiast tło puszki pozwalają szybko określić, czy produkt jest przeznaczony do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych lub zastosowań przemysłowych.

 

Pierwsze produkty z nowymi etykietami właśnie trafiają do dystrybucji.

 

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).