Zmiany w Valeo Specialist Club – wymieniaj punkty na pieniądze! | MOTOFAKTOR

Zmiany w Valeo Specialist Club - wymieniaj punkty na pieniądze!

person Redakcja 7/08/2023

Dzięki wprowadzonym zmianom, korzystanie z programu lojalnościowego Valeo Specialist Club staje się jeszcze bardziej wygodne.

Od teraz zgromadzone punkty można łatwo wymienić na pieniądze na karcie Edenred. Specialist Club to program lojalnościowy Valeo, który dostępny jest na polskim rynku od 2019 roku. Aby zdobywać punkty za zakup produktów Valeo, wystarczy pobrać aplikację na smartfona i skanować kody z pudełek produktów. Dzięki aplikacji można również na bieżąco sprawdzać liczbę zebranych punktów.

 

program Valeo Specialist Club

Płać kartą Edenred i wydawaj tak jak lubisz

Od teraz punkty zbierane za zakupy produktów Valeo w ramach programu Specialist Club można w dowolnym momencie wymienić na pieniądze. Pomaga w tym usługa wirtualnego portfela i cyfrowej karty przedpłaconej Edenred. Dzięki karcie można dokonywać zakupów w sklepach stacjonarnych i online, podobnie jak w przypadku standardowych kartach płatniczych.

 

Karta Edenred programu Valeo Specialist Club
Karta przedpłacona Endered od teraz dostępna w Valeo Specialist Club.

 

Karty Edenred w ramach programu Specialist Club są wydawane bezpłatnie.

Aplikacja Specialist Club - jak ją znaleźć?

Aplikacja Valeo Specialist Club, niezbędna do uczestnictwa w programie, można znaleźć w sklepach App Store i Google Play. Wystarczy wpisać hasło „Specialist Club” w wyszukiwarce. Aplikację można również pobrać za darmo ze strony internetowej https://www.valeoservice.pl/pl/specialistclub.

 

Aby pobrać aplikację bezpośrednio ze swojego smartfona, zeskanuj jeden z poniższych kodów:

 

kody QR Valeo Specialist Club
Zeskanuj jeden z kodów i pobierz aplikację na swój telefon.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę Valeo

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).