Zmiany w ofercie czujników temperatury spalin NTK | MOTOFAKTOR

Zmiany w ofercie czujników temperatury spalin NTK

person Redakcja 20/08/2018

Firma NGK ujednolica długość kabli czujników temperatury spalin marki NTK i wprowadza do oferty kilka nowych pozycji.

Wcześniej oferowane przez NGK Spark Plug pod marką NTK identyczne czujniki temperatury spalin były w zależności od zastosowania dostępne z kablami o trzech różnych długościach i występowały pod różnymi numerami referencji. Obecnie specjalista w zakresie zapłonu i czujników dokonał weryfikacji i ujednolicenia wersji, dzięki czemu każdy czujnik jest dostępny wyłącznie z kablem o jednej długości, bez zmiany przeznaczenia i zastosowania. Tym samym producent ograniczył całkowitą liczbę oferowanych numerów referencji, co z kolei ułatwia dystrybutorom zarządzanie magazynem i zwiększa jego rotację.

 

W ramach tej zmiany NGK Spark Plug Europe wprowadza do oferty siedem czujników temperatury spalin. Odświeżony w ten sposób asortyment obejmuje 38 referencji stanowiących identyczny odpowiednik elementów montowanych fabrycznie w samochodach jeżdżących po europejskich drogach.

Ponieważ jesteśmy dostawcą na pierwszy montaż i na rynek wtórny, naszym celem zawsze jest zaoferowanie idealnej części w korzystnej cenie, a ujednolicenie długości kabli czujników temperatury spalin pozwoli nam zagwarantować zachowanie takiego podejścia również w przyszłości. W porównaniu do rynku OE wprowadzona zmiana pozwoli nam nawet zapewnić lepsze pokrycie na rynku wtórnym. A wszystko przy tym samym, wysokim poziomie jakości. David Loy Dyrektor Marketingu Aftermarket EMEA firmy NGK Spark Plug Europe

 

Wszystkie nowe czujniki, numery referencji oraz zastosowania dostępne są w bazie TecDoc. Pomimo modyfikacji długości kabli, znajdujące się na magazynie dystrybutorów starsze czujniki posiadające indywidualne długości kabli mogę być nadal sprzedawane bez żadnych ograniczeń.

 

Asortyment NTK obejmuje sondy lambda, przepływomierze powietrza, czujniki ciśnienia bezwzględnego w kolektorze dolotowym, czujniki NOx oraz czujniki temperatury spalin. Dla klientów aftermarketowych oznacza do wiodące na rynku, kompleksowe rozwiązanie w zakresie najwyższej jakości czujników.

 

Źródło: NGK Spark Plug Europe 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).