Zmiany w ofercie czujników temperatury spalin NTK | MOTOFAKTOR

Zmiany w ofercie czujników temperatury spalin NTK

Firma NGK ujednolica długość kabli czujników temperatury spalin marki NTK i wprowadza do oferty kilka nowych pozycji.

Wcześniej oferowane przez NGK Spark Plug pod marką NTK identyczne czujniki temperatury spalin były w zależności od zastosowania dostępne z kablami o trzech różnych długościach i występowały pod różnymi numerami referencji. Obecnie specjalista w zakresie zapłonu i czujników dokonał weryfikacji i ujednolicenia wersji, dzięki czemu każdy czujnik jest dostępny wyłącznie z kablem o jednej długości, bez zmiany przeznaczenia i zastosowania. Tym samym producent ograniczył całkowitą liczbę oferowanych numerów referencji, co z kolei ułatwia dystrybutorom zarządzanie magazynem i zwiększa jego rotację.

 

W ramach tej zmiany NGK Spark Plug Europe wprowadza do oferty siedem czujników temperatury spalin. Odświeżony w ten sposób asortyment obejmuje 38 referencji stanowiących identyczny odpowiednik elementów montowanych fabrycznie w samochodach jeżdżących po europejskich drogach.

Ponieważ jesteśmy dostawcą na pierwszy montaż i na rynek wtórny, naszym celem zawsze jest zaoferowanie idealnej części w korzystnej cenie, a ujednolicenie długości kabli czujników temperatury spalin pozwoli nam zagwarantować zachowanie takiego podejścia również w przyszłości. W porównaniu do rynku OE wprowadzona zmiana pozwoli nam nawet zapewnić lepsze pokrycie na rynku wtórnym. A wszystko przy tym samym, wysokim poziomie jakości.

Dyrektor Marketingu Aftermarket EMEA firmy NGK Spark Plug Europe - David Loy

 

Wszystkie nowe czujniki, numery referencji oraz zastosowania dostępne są w bazie TecDoc. Pomimo modyfikacji długości kabli, znajdujące się na magazynie dystrybutorów starsze czujniki posiadające indywidualne długości kabli mogę być nadal sprzedawane bez żadnych ograniczeń.

 

Asortyment NTK obejmuje sondy lambda, przepływomierze powietrza, czujniki ciśnienia bezwzględnego w kolektorze dolotowym, czujniki NOx oraz czujniki temperatury spalin. Dla klientów aftermarketowych oznacza do wiodące na rynku, kompleksowe rozwiązanie w zakresie najwyższej jakości czujników.

 

Źródło: NGK Spark Plug Europe 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).