Złoty Laur Klienta dla Shell w kategorii „Paliwa” | MOTOFAKTOR

Złoty Laur Klienta dla Shell w kategorii "Paliwa"

Już szósty raz z rzędu Shell otrzymał złoty Laur Klienta w kategorii paliw. Ponad 1/3 głosujących wybrała paliwa Shell FuelSave i Shell V-Power najlepszymi.

 

Laur Klienta to prestiżowa nagroda w branży detalicznej, świadcząca o najwyższym zaufaniu i satysfakcji konsumentów. Od prawie 20 lat respondenci w ramach plebiscytu wyłaniają najlepsze i najpopularniejsze marki produktów i usług oferowanych na polskim rynku.

 

Od 2018 roku nieprzerwanie konsumenci wybierają Shell jako lidera kategorii „paliwa”.

 

Od ponad dwóch lat w ramach akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” wszyscy kierowcy mogą zatankować paliwa premium w cenie paliw podstawowych. We wtorki oferta jest skierowana do kierowców samochodów z silnikiem benzynowym, a w czwartki do posiadaczy diesla. Obecnie już prawie co drugi kierowca tankujący na naszych stacjach wybiera Shell V-Power.

 

Nie każdy wie, że paliwo wyścigowe Shell V-Power używane przez zespół Scuderia Ferrari zawiera 99% tych samych składników co paliwa premium dostępne dla klientów Shell na całym świecie. Shell jest polecany przez prestiżowych partnerów, do których należą, obok wspomnianej już Scuderia Ferrari, także BMW Motorsport, Hyundai Motorsport, Ford, Nissan oraz Ducati. Paliwa są regularnie weryfikowane, a coroczne badania UOKIK potwierdzają najwyższą jakość – mówi Monika Kielak-Łokietek, dyrektorka sieci stacji paliw i rozwoju mobilności Shell Polska.

 

Paliwa premium pomagają uzyskać lepszą wydajność spalania i poprawę osiągów. Zawarte w nich składniki wspierają usuwanie zanieczyszczeń z silnika i dodatkowo pomagają redukować tarcie, aby jego kluczowe elementy poruszały się płynnie. Dzięki temu energia powstała ze spalania paliwa może być efektywniej zamieniona na generowaną przez jednostkę moc napędową.

 

Źródło: Shell

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).