Złota Karta SIM wylicytowana przez Auto Partner znów w grze! | MOTOFAKTOR

Złota Karta SIM wylicytowana przez Auto Partner znów w grze!

person Adrian Januszkiewicz 31/01/2023

Trwa druga licytacja online od Auto Partner SA dla WOŚP. Tym razem Spółka przekazała kartę SIM wylicytowaną podczas 30. finału WOŚP.

 

Dzięki współpracy z pszczyńskim sztabem WOŚP na Allegro pojawiła się wyjątkowa karta SIM – 1 ze 100 wydanych na 30. finał WOŚP. Karta została pokryta 24-karatowym złotem i ma numer seryjny 085. Wylicytowana w 2022 roku przez czeski oddział Auto Partner w Pradze ma przypisany numer +48 578 600 085, który należy do operatora sieci komórkowej Play.

 

Razem z kartą Auto Partner SA przekazuje certyfikat z autografem Jurka Owsiaka oraz dokument, który zawiera upoważnienie do wykonania cesji. Zestaw startowy jest ważny do 31 stycznia 2024 roku (termin, w którym numer może zostać aktywowany).

 

Aukcja trwa do 12 lutego br.

 

Źródło: Auto Partner SA

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).