Zimowe nowości oponiarskie Prestivo | MOTOFAKTOR

Zimowe nowości oponiarskie Prestivo

person Adrian Januszkiewicz 7/10/2019

Prestivo wprowadziło do swojej oferty dwa modele opon wysokich osiągów przeznaczone do aut osobowych o dużej mocy: PV-W440 i PV-W300.

Konstrukcja opon Prestivo jest dostosowana do jazdy z dużą prędkością, i ma zapewniać wysoki poziom przyczepności, wydajne odprowadzanie wody i odporność na aquaplanning.

Prestivo PV-W440

Prestivo PV-W440 to opona zimowa zaprojektowana tak, by skutecznie usuwać śnieg i lód spod kół. Nadany jej bieżnikowi kształt litery V, z centralnym rowkiem obwodowym, ma zapewniać znakomitą kontrolę pojazdu przy dużych prędkościach. Z kolei duża liczba lameli zwiększać wydajność jazdy po śniegu nie pogarszając przy tym wydajności jazdy po suchej nawierzchni. Opona dostępna jest w najpopularniejszych podstawowych rozmiarach dla małych i średnich aut od 14 do 16 cali, profilach od 55 do 70 oraz z indeksami prędkości T i H.

Prestivo PV-W300

Ta zimowa asymetryczna opona wyróżnia się swoją przyczepnością. Zapewnia ją zoptymalizowana struktura lamelek, które dbają jednocześnie o wytrzymałość opony, jak również zoptymalizowany komputerowo profil, który oprócz maksymalizacji przyczepności ma zmniejszać drogę hamowania. Mieszanka PV-W300 została wzbogacona o termoelastyczną krzemionkę, która również ma dbać o przyczepność opony do nawierzchni zwiększając bezpieczeństwo i komfort jazdy. Opona dostępna jest w rozmiarze 225/50R17 98V XL i coraz bardziej popularnym 225/45R17 94V XL. “Siedemnastki” są najczęściej spotykane w autach takich jak: Audi A4 i Audi A6, BMW serii 3 oraz BMW serii 5, Ford Mondeo, Opel Astra i Opel Insignia, Skoda Superb, Toyota Avensis, Volkswagen Passat oraz Volkswagen Golf, a także Volvo S60 czy XC60.

Źródło: Prestivo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).