Zgubił koło od naczepy i jechał dalej | MOTOFAKTOR

Zgubił koło od naczepy i jechał dalej

person Redakcja 20/10/2020

Kierowca zestawu ciężarowego, wjeżdżając na rondo, zgubił koło od naczepy.

Mężczyzna wyszedł na drogę, schował koło i pojechał dalej. Niebezpieczną jazdę przerwali funkcjonariusze zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego.

Zestaw, od którego naczepy urwało się lewe koło na ostatniej osi, zatrzymano w Pyrzycach w poniedziałek (19 października). Pomimo niebezpiecznej usterki, kierowca kontynuował przez chwilę transport ładunku przechyloną na lewą stronę naczepą.

 

Inspektorzy zatrzymali dowód rejestracyjny naczepy i wydali bezwzględny zakaz jej dalszej jazdy z miejsca kontroli ITD. Kierowcę ciężarówki ukarali mandatem za jazdę niesprawnym technicznie pojazdem.

 

Źródło: ITD

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).