ZF i Adam Małysz promują zawód mechanika | MOTOFAKTOR

ZF i Adam Małysz promują zawód mechanika

person Adrian Januszkiewicz 1/10/2020

Adam Małysz i ZF Aftermarket kontynuują współpracę, której kolejnym etapem jest kampania pod hasłem #zawódmechanik.

Kampania #zawódmechanik

W tej odsłonie kampanii ZF Aftermarket we współpracy z Adamem Małyszem zaprezentują historie mechaników pełne pasji i zaangażowania. Celem jest pokazać mechaników jako prawdziwych bohaterów, pasjonatów swojego zawodu oraz ich wkład w nasze codzienne bezpieczeństwo.

 

Efekty tych działań będzie można śledzić na stronie www.aftermarket.zf.com oraz na oficjalnych kanałach social media marek ZF Aftermarket, SACHS i TRW, a także stronach należących do ambasadora.

Adam Małysz – ambasador firmy ZF Aftermarket

Wybitny polski sportowiec, znany przede wszystkim ze skoków narciarskich, w których osiągał niesamowite sukcesy, od kilku lat związany jest również z motorsportem. Człowiek instytucja, którego słowa “sportowa emerytura” przerażają bardziej niż mamucia skocznia latem.

 

W 2014 roku wraz z pilotem Rafałem Martonem ukończył najtrudniejszy rajd na świecie – Rajd Dakar – na 13. pozycji. W sumie pięć razy startował w Dakarze, czterokrotnie docierając do mety morderczego maratonu. Co prawda, od października 2016 roku Adam ma przerwę w uczestnictwie w rajdach, ale objęcie roli ambasadora marki ZF Aftermarket wyraźnie potwierdza, że nie jest to koniec jego przygody ze sportem motorowym.

Podczas udziału w rajdzie Dakar poznałem wspaniałych ludzi, w tym wielu znakomitych mechaników, którzy swoim zaangażowaniem i hartem ducha potrafili dokonać prawdziwych cudów. To m.in. dzięki nim udało mi się dojechać na metę tego najtrudniejszego na świecie rajdu. Uświadomiło mi to, że niezależnie od wykonywanego zawodu, można dokonywać wielkich rzeczy pozornie dokonując tych niewielkich. To co mnie łączy z mechanikami to pasja do wykonywanej pracy. Ogromnie się cieszę, że przy tym projekcie mogłem spotkać pasjonatów tego zawodu i pokazać jaki wpływ na nasze życie ma ich praca. Adam Małysz kierowca rajdowy i ambasador ZF Aftermarket
Rok 2020 to wyjątkowy rok pod wieloma względami. Pozwolił nam na chwilę się zatrzymać i lepiej poznać naszych partnerów i klientów. Rok 2020 jeszcze bardziej podkreślił rolę mechaników, których praca zasługuje na docenienie. To właśnie dzięki nim samochody osobowe, karetki, samochody dostawcze nadal są sprawne. Te wszystkie auta wymagają serwisowania. I tu zaczyna się nasza wspólna rola. Wierzymy, że dzięki temu w 2021 będziemy mogli ich jeszcze lepiej wspierać. Peter Rothenhoefer dyrektor zarządzający ZF w Polsce

 

Źródło: ZF Aftermarket

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).