Zestaw oświetlenia warsztatowego LED Shine Exchange | MOTOFAKTOR

Zestaw oświetlenia warsztatowego LED Shine Exchange

person Adrian Januszkiewicz 24/11/2020

Gama produktów Elparts od Herth+Buss została rozszerzona o zestaw oświetlenia warsztatowego LED Shine Exchange.

Nowy zestaw Herth+Buss wyróżniają wymienne nasadki do lamp, które można wymienić bez użycia narzędzi za pomocą systemu zatrzaskowego. Skutkuje to ogromną elastycznością w tworzeniu optymalnych warunków oświetlenia dla każdej sytuacji w codziennej pracy warsztatowej. W zestawie znajdują się następujące trzy lekkie nasadki:

 

  • latarka z pięcioma watowymi diodami LED (300 lumenów);
  • lampa inspekcyjna z elastyczną łabędzią szyją i jedną watową diodą LED (80 lumenów);
  • lampa warsztatowa z sześcioma watowymi diodami LED (600 lumenów).

 

Zarówno latarkę, jak i lampę warsztatową można odchylać o 180 stopni i obracać o 360 stopni.

 

Różne przystawki umożliwiają oświetlenie dużych i trudno dostępnych miejsc w komorze silnika lub nadają się do użytku w ciasnych przestrzeniach. Oświetlenie punktowe również nie stanowi problemu. Lampa oferuje również inne praktyczne funkcje, takie jak rozkładany haczyk, wskaźnik naładowania/stanu baterii i magnes. Co więcej, lampa jest dostarczana z wkładką piankową, dzięki czemu można ją przechowywać w wózku warsztatowym.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).