Zestaw naprawczy przewodów klimatyzacji od Herth+Buss | MOTOFAKTOR

Zestaw naprawczy przewodów klimatyzacji od Herth+Buss

person Adrian Januszkiewicz 9/03/2021

W gamie produktów Elparts od Herth+Buss pojawił się zestaw naprawczy przeznaczony do przewodów układu klimatyzacji.

Wycieki z przewodu klimatyzacji mogą być kosztowne i czasochłonne dla warsztatu. Nowe uniwersalne rozwiązanie naprawcze RepAC od Herth+Buss może być użyte do ponownego podłączenia uszkodzonych przewodów aluminiowych w układzie klimatyzacji lub szybkiej i łatwej wymiany całych odcinków przewodów. Do naprawy nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia.

 

Asortyment RepAC można wykorzystać do napraw na miejscu, aby pojazd mógł pozostać na swoim miejscu, co jest użyteczne zwłaszcza w przypadku maszyn rolniczych i budowlanych.

 

W asortymencie Herth+Buss znajdują się przewody aluminiowe o najczęściej stosowanych średnicach zewnętrznych 10, 12, 14, 16 i 18 mm oraz odpowiednie zestawy połączeniowe zawierające elementy śrubowe i uszczelki. Do profesjonalnej obróbki potrzebne są przecinaki do rur, gratownice i włókniny ścierne, które również znajdują się w asortymencie. Dołączone pierścienie uszczelniające nadają się do wszystkich standardowych czynników chłodniczych i uzupełniają asortyment.

 

Aby zapewnić jakość, testy ciśnienia rozrywającego TÜV zostały przeprowadzone dla wszystkich rozmiarów połączeń i potwierdzono wysoki poziom odporności.

 

Aby zademonstrować aplikację modelu, Herth+Buss udostępnił już samouczek na swoim kanale YouTube. Jens i Pete, pokazują, jak szybko można naprawić przewód klimatyzacji za pomocą RepAC.

Aby zlokalizować wycieki, Herth+Buss zaleca użyć wykrywacza nieszczelności SelectH2, który można również znaleźć w asortymencie Elparts.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).