Zestaw naprawczy przewodów klimatyzacji od Herth+Buss | MOTOFAKTOR

Zestaw naprawczy przewodów klimatyzacji od Herth+Buss

W gamie produktów Elparts od Herth+Buss pojawił się zestaw naprawczy przeznaczony do przewodów układu klimatyzacji.

Wycieki z przewodu klimatyzacji mogą być kosztowne i czasochłonne dla warsztatu. Nowe uniwersalne rozwiązanie naprawcze RepAC od Herth+Buss może być użyte do ponownego podłączenia uszkodzonych przewodów aluminiowych w układzie klimatyzacji lub szybkiej i łatwej wymiany całych odcinków przewodów. Do naprawy nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia.

 

Asortyment RepAC można wykorzystać do napraw na miejscu, aby pojazd mógł pozostać na swoim miejscu, co jest użyteczne zwłaszcza w przypadku maszyn rolniczych i budowlanych.

 

W asortymencie Herth+Buss znajdują się przewody aluminiowe o najczęściej stosowanych średnicach zewnętrznych 10, 12, 14, 16 i 18 mm oraz odpowiednie zestawy połączeniowe zawierające elementy śrubowe i uszczelki. Do profesjonalnej obróbki potrzebne są przecinaki do rur, gratownice i włókniny ścierne, które również znajdują się w asortymencie. Dołączone pierścienie uszczelniające nadają się do wszystkich standardowych czynników chłodniczych i uzupełniają asortyment.

 

Aby zapewnić jakość, testy ciśnienia rozrywającego TÜV zostały przeprowadzone dla wszystkich rozmiarów połączeń i potwierdzono wysoki poziom odporności.

 

Aby zademonstrować aplikację modelu, Herth+Buss udostępnił już samouczek na swoim kanale YouTube. Jens i Pete, pokazują, jak szybko można naprawić przewód klimatyzacji za pomocą RepAC.

Aby zlokalizować wycieki, Herth+Buss zaleca użyć wykrywacza nieszczelności SelectH2, który można również znaleźć w asortymencie Elparts.

 

Źródło: Herth+Buss

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).