Zestaw łożyska koła z akcesoriami w ofercie DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Zestaw łożyska koła z akcesoriami w ofercie DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 5/10/2022

W ofercie marki DT Spare Parts pojawił się zestaw łożyska koła z akcesoriami o numerze produktowym 13.92101.

Łożyska kół zabezpieczają półoś w piaście koła. Przejmują siły promieniowe i osiowe, jednocześnie umożliwiając obrót półosi i piasty koła.

 

Łożyska kół składają się z pierścienia wewnętrznego i zewnętrznego, a także elementów tocznych pomiędzy nimi. Zasadniczo między tymi elementami występuje tarcie toczne, które ogranicza zużycie do minimum.

 

Wcześniejsze konwencjonalne łożyska stożkowe są obecnie zastępowane kompletnymi zespołami łożysk walcowych. Zespoły łożyskowe kół mają tę zaletę, że można je łatwiej montować.

 

Łożyska kół DT Spare Parts charakteryzują się zoptymalizowaną geometrią wewnętrzną i wydajnym systemem uszczelniającym, który ma chronić łożyska przed zabrudzeniem.

 

Bezobsługowość osiągnięto dzięki stałemu smarowaniu i zastosowaniu trwałego smaru. Zmniejszenie długości osi zapewnia ochronę przed przemieszczeniem osiowym i nieprawidłowym ustawieniem kół.

 

W zespołach łożyskowych zastosowano specjalną stal. Jest ona poddawana specjalnemu hartowaniu i odpuszczaniu, aby zapewnić długą funkcjonalność łożysk.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).