Zestaw cylindra zamka do pojazdów Volvo i Renault w ofercie DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Zestaw cylindra zamka do pojazdów Volvo i Renault w ofercie DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 5/09/2022

W ofercie marki DT Spare Parts pojawił się zestaw cylindra zamka do pojazdów Volvo i Renault o numerze produktowym 6.96210.

Cylindry zamka służą do uruchamiania systemu zamków wyłącznie za pomocą odpowiedniego narzędzia.

 

System zamków może służyć do uruchamiania pojazdu, a także między innymi do blokowania i odblokowywania korka wlewu paliwa, schowka, a nawet samego pojazdu. Ta ostatnia funkcja może być również obsługiwana za pomocą pilota. Dzięki zdalnemu sterowaniu radiowemu można go otworzyć z odległości do 100 m bez kontaktu kluczyka z pojazdem.

 

Klucz składa się z ostrza i główki. Pilot zdalnego sterowania do centralnego zamka i transponder, który umożliwia immobiliserowi uruchomienie silnika, znajdują się w kluczyku.

Podpowiedzi

Przy naprawie zamka najpierw odłącz akumulator, aby uniknąć ryzyka obrażeń w wyniku porażenia prądem.

 

Następnie zdejmij osłony i odłącz wszystkie połączenia elektryczne. Ważne jest również, aby kable połączeniowe nie uległy uszkodzeniu.

 

Po zainstalowaniu nowego zamka należy ponownie założyć części, które zostały usunięte, w odwrotnej kolejności niż przy demontażu.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).