Zestaw Brembo Beyond EV Kit nagrodzony | MOTOFAKTOR

Zestaw Brembo Beyond EV Kit nagrodzony

person Adrian Januszkiewicz 26/04/2022

Firma Brembo została nagrodzona przez Galerię Innowacji Motortec za Brembo Beyond EV Kit.

Nowy produkt jest w pełni przeznaczony do samochodów elektrycznych i w ubiegłym tygodniu został po raz pierwszy pokazany na targach. Zestaw Brembo Beyond EV Kit poszerza ofertę części zamiennych do samochodów elektrycznych i składa się ze specjalnie powlekanych tarcz oraz innowacyjnych klocków hamulcowych. Rozwiązania Brembo,, zostały zaprojektowane w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów i najwyższego poziomu bezpieczeństwa poprzez zastosowanie innowacyjnych materiałów i technologii produkcji.

 

Zestaw Brembo Beyond EV Kit obejmuje tarcze EV i klocki hamulcowe EV, stworzone do najpopularniejszych modeli samochodów elektrycznych. Produkty te działają ciszej i są bardziej odporne na utlenianie, co ma przyczyniać się do ich dłuższej żywotności i większej trwałości. Podwójna warstwa ochronna tarcz zapobiega korozji, nadając im połysk i estetyczny wygląd. Materiał cierny klocka niezawierający miedzi i galwanizowana płytka nośna zmniejszają powstawanie pyłu i hałasu podczas hamowania.

 

Kluczowe znaczenie podczas procesu projektowania miały trwałość i bezpieczeństwo. Hamowanie rekuperacyjne w samochodach elektrycznych pozwala zmniejszyć wykorzystanie klocków i tarcz. Jednak z upływem czasu może to prowadzić do większego gromadzenia się na nich rdzy, co wpływa na skuteczność układu i koszty serwisu. Celem Brembo było stworzenie zestawu hamulcowego, który generuje mniejszy hałas i jest odporny na korozję, a także minimalizuje opór resztkowy. Najnowsza oferta klocków i tarcz Brembo EV spełnia te warunki, dzięki innowacyjnym materiałom, najnowszej technologii i procesom stosowanym przy produkcji części na pierwszy montaż.

 

Układy hamulcowe odgrywają ważną rolę w kształtowaniu mobilności przyszłości, a firma Brembo, jako dostawca najlepszych rozwiązań, opracowuje nowoczesne i wysoko zaawansowane produkty, które poprawią dynamikę jazdy samochodów nowej generacji.

 

Zestaw Brembo Beyond EV Kit będzie dostępny od maja 2022 roku w regionie EMEA i APAC, a potem również na innych rynkach. W jego skład wejdą powlekane tarcze oraz klocki z materiałem ciernym niezawierającym miedzi i z galwanizowaną płytką nośną.

 

Źródło: Brembo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).