LKQ Fource ma serwisować auta ZEEKR w Holandii | MOTOFAKTOR

ZEEKR i LKQ Fource negocjują

Chińska marka samochodowa ZEEKR należąca do Geely podpisała protokół ustaleń z LKQ Fource. Obie firmy chcą partnerstwa ws. serwisowania pojazdów w Niderlandach.

 

  • ZEEKR podpisał protokół ustaleń z LKQ Fource w oczekiwaniu, że LKQ Fource zostanie dedykowanym partnerem ZEEKR w zakresie usług pojazdów w Niderlandach
  • W ramach planowanego partnerstwa LKQ Fource ma zapewnić ogólnokrajową obsługę wszystkich wymagań w zakresie serwisowania pojazdów dla klientów prywatnych i flotowych ZEEKR w Niderlandach
  • LKQ Fource kładzie duży nacisk na technologię pojazdów elektrycznych i zapewnienie doskonałości jakości i obsługi klienta poprzez własną akademię szkoleniową
  • Sieć partnerów serwisowych LKQ Fource ma wspierać gwarancję ZEEKR na 5+5 lat / 200 000 km
  • Więcej informacji w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej i motoryzacyjnej znajdziesz na stronie głównej Motofaktora 
  • Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z branży — zapisz się na nasz newsletter

 

LKQ Fource posiada udokumentowaną wiedzę specjalistyczną w zakresie technologii pojazdów elektrycznych (EV) i ma kwalifikacje do bycia partnerem w zakresie serwisowania i konserwacji gamy pojazdów elektrycznych ZEEKR, obejmującej ZEEKR 001 Shooting Brake i ZEEKR X Compact Urban SUV.

 

LKQ posiada też własną akademię szkoleniową oferującą dostosowane do indywidualnych potrzeb kursy, aby zapewnić technikom korzystanie z najnowszej wiedzy technicznej, co stanowi uzupełnienie szkoleń zapewnianych przez ZEEKR.

 

W ramach planowanego partnerstwa LKQ Fource ma zapewnić utrzymanie każdego pojazdu ZEEKR zgodnie z najwyższymi standardami w ramach programu serwisowego ZEEKR Care. Sieć partnerów serwisowych LKQ Fource Lease ma również wspierać gwarancję ZEEKR na 5+5 lat / 200 000 km.

 

„ZEEKR oznacza najwyższą jakość i przyjazność dla klienta, co oczywiście dotyczy również serwisu, konserwacji i napraw. Właśnie dlatego chcemy nawiązać współpracę z LKQ Fource w Niderlandach, ponieważ stale poszerzamy naszą obecność w Europie. Podpisanie protokołu ustaleń z LKQ Fource to ważny krok w kierunku silnego, długoterminowego partnerstwa, mamy nadzieję” – powiedział Stephen Dorman, dyrektor ds. obsługi klienta w ZEEKR Europe.

 

Alex Gelbcke, CEO LKQ Benelux-France, Fot. LKQ Corporation
Alex Gelbcke, CEO LKQ Benelux-France, Fot. LKQ Corporation

„Jesteśmy bardzo dumni, że ZEEKR wybrał LKQ Fource na swojego partnera serwisowego w Niderlandach. Podpisanie protokołu ustaleń pokazuje pewność i zaufanie, że będziemy skutecznym i przyjaznym dla klienta partnerem w ramach programu serwisowego ZEEKR Care. Dzięki naszej sieć wysokiej jakości warsztatom, posiadamy niezbędną infrastrukturę i wiedzę specjalistyczną, aby oferować pierwszorzędne usługi w zakresie tych luksusowych pojazdów elektrycznych, i nie możemy się doczekać pogłębienia naszej współpracy z ZEEKR” – powiedział Alex Gelbcke, dyrektor generalny LKQ Benelux-France.

 

Źródło: ZEEKR

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).